PROTEST (šiřte dál!)

 

Tak už dost toho vraždění domácího ptactva,vy najatí islámští drůbeží zabijáci!

Přes 20 000 ptáků jste pozabíjeli, bez ohledu na to, že pro mnohé, zvláště chudobné důchodce to byl jediný chov pro domácí obživu. Kdybyste absolvovali alespoň střední školu, tak byste věděli, že tímto

zabíjením jste vstoupili do války proti Darwinovým zákonům přírodního výběru!! Podle něj při každé změně prostředí včetně nemocí uhyne malá část nepřizpůsobených organismů v určité biocenoze.

Ty odolnější přežijí, rozmnoží se a při další kalamitě už budou víc připraveni na podobnou nehodu.

To je zákon přírody. Využívá se dokonce i v lékařství, kdy dostanete injekci s virem, k němuž si imunitní systém těla vytvoří pro příště obranu! Vy byste v budoucnosti byli snad schopni pozabíjet i postižené lidi normální chřipkou nebo žloutenkou, aby ji neroznášeli dál. Ale politickým buranům to nic neříká, protože od toho očekávají nějaké dotace od EU, které si pak rozkradou mezi sebou. A bývalým majitelům vlastních chovů dají buď malou úhradu nebo nabídnou, ať si koupí z jejich velkochovů novou drůbež za své peníze! Ve skutečnosti se měly z každého chovu odebrat jen postižené kusy a počkat, jestli se virus rozšíří nebo ne. Ta podstatně větší část by už byla odolnější nebo by virus odezněl. Rozhodně těch postižených dosud byla snad tisícina, ale vy jste měli zase příležitost je vyhubit a nacpat si kapsy jak obvykle. Místo toho, abyste vyhledali příčinu rozšiřování viru ptačí chřipky mezi volně žijícími ptáky, tak jste povraždili celá domácí stáda.

Jste jen vražední diletanti, pro peníze.

 

Už podobným způsobem byly zlikvidovány bývalé vepříny, které každý znal jako „Giganty“.

S nimi zmizela z našich polí cukrovka, po ní cukrovary.

Takže z dřívějších vývozců cukru jsme se stali dovozci. Proč už nedovážíte jen třtinový cukr, vždyť za zprostředkování s prodejci byste se zase obohatili. Místo toho je na polích řepka olejná.

Přes EU chcete zakázat, aby zahrádkář ze svého přebytku si nemohl nic prodat ani vyměnit se sousedem zeleninu! Jen když vám to sype, protože tím odstraníte konkurenci vůči zahraničním velkoobchodům, kde si máme všechno koupit.

 

Zachovali jste se stejně jako s arabskými uprchlíky, kde místo aby se vytvořily hlídky u pobřeží Afriky, tak se teď všichni dohadují kolem kvót, které mají státy Evropy si rozdělit. Staví se zdi, ostnaté ploty, ale davy zejména ekonomických uprchlíků pokračují. Místo příčiny řešíte následek.

Jste neschopná banda, z nichž mnozí se rekrutovali do nekonečných politických stran, které musí národ živit.

A jak správně řekl jeden z Vás: „Nikdy nezvednu ruku proti většině, protože ani já nechci přijít o funkci“!

Vždyť nic jiného neumím! A tak jsem schopen jedno volební období se stát ministrem dopravy a příště třeba zdravotnictví.“ Národ je jak Pappinův hrnec, co nemá pokličku, kterou tvoří politici a soudci a ani dno, kde musí živit ty, kterým se nechce pracovat. Stačí jim jen počet dětí, na které dostávají sociální příspěvky a tak velmi rychle nahrazují původní pracující populaci národa, která z důvodů zaměstnání nemůže uživit víc než jedno až dvě děti. .

 

Jestli v minulosti byla totalitní jedna strana KSČM, tak dnes je to celá totalitní oligarchie všech politických partají, do nichž se rozptýlili po r.1989. Do jejich řad patří i celý právní systém soudců, který tvoří jejich obranný val. Nikdo není za jejich podvody s miliony až miliardami potrestán.

Ani nadutý Rusofil Klaus, jehož rodiče pocházeli ze SSSR, ani hulvát Kalousek, za nímž stojí podvody s církví, Ekotrendem nebo miliardové podvody s ropnými vrty na jihu Moravy. Místo návratu znárodněného majetku prodal je Václav Klaus mafiánům a stržené peníze dal do státní kasy jako „druhé znárodnění“. Odtud pocházejí obrovské miliardy největšího boháče Kellnera, „bílého koně“ Klause, kterému koupil v Lichtenštejnsku zámeček za 10,5 mld USD. A protože neměl dost, tak si nechal i 120 mil.Kč, které přišly na jeho adresu pro ODS do švýcarské banky.

Od ČEZu dostal jeho syn 100 mil.Kč na soukromé gymnázium.

A národ je jako ovce ve stádě, který mlčí a pokud bojuje proti této nespravedlnosti, tak jen svými výroky u piva v hospodě.

 

RNDr.Rudolf Jiříček, býv. zástupce ČR v UNESCO v oboru geologie, mikropaleontologie a ekologie.