Aféra okolo našich nakažených sportovců na olympiádě neuvěřitelně odkryla skutečnou situaci a lži okolo tzv. Covid vakcín.

  1. Díky tomu, že Japonci testují bez výjimky jak očkované tak i neočkované účastníky olympiády, se prokázalo, že vakcíny nebrání opětovnému nakažení se a přenosu Covid infekce. Prokazatelně se Covidem nakazili již dvakrát očkování čeští sportovci.
  2. Před odletem v ČR se to nezjistilo, protože plně očkovaní lidé se u nás na rozdíl od Japonska záměrně netestují, aby se výše uvedený fakt nedostal k lidem, kteří se teprve o svém očkování rozhodují.
  3. Dalším zásadním důkazem, že vakcíny na Covid nebrání přenosu Covid infekce je to, že i plně očkovaní lidé musí dále nosit roušky. Vakcíny jim pouze snížily riziko těžkého průběhu Covid, ale stále mohou Covid virus přenášet na druhé lidi a ohrožují tak dále jejich zdraví.
  4. To znamená, že tyto vakcíny nevytvářejí žádnou kolektivní imunitu vůči Covid a zvláště vůči jeho novým mutacím, která se používá jako hlavní argument pro jejich propagaci. Žádnou tečku za Covidem neudělají a ani nemohou, jak to ostatně vidíme v mnohem více pro-očkovaných zemích jako je Izrael a Velká Británie, kde počty nakažených očkovaných prudce stoupají.
  5. Z tohoto důvodu je naprosto nesmyslné vytvářet jakoukoli diskriminaci neočkovaných a výhody pro očkované, protože obě skupiny obyvatel přenášejí Covid infekci stejně. Veškeré Covid pasy jsou tedy podvodem a jenom nástrojem zavádění totalitní diktatury po lživou záminkou ochrany veřejného zdraví.
  6. Skutečné vakcíny ale z definice mají fungovat tak, že zabrání opětovnému nakažení se a přenosu infekce dále. To tzv. Covid vakcíny neumí, jak se právě v Japonsku prokázalo, a proto bychom je vůbec vakcínami neměli nazývat, protože definici vakcíny prostě nesplňují. Správně bychom je měli nazývat injekčně podávaným lékem, který po omezenou dobu několika měsíců snižuje riziko těžkého průběhu Covid.
  7. Snížit riziko těžkého průběhu Covid ale dovede stejně nebo i lépe celá řada levných léků a vitamínů jako je zinek, Vitamín D a C, ivermectin, hydrochlorochin, které nemají těžké nepříznivé vedlejší účinky jako tzv. Covid vakcíny, po kterých již prokazatelně umírají naočkovaní lidé na zánět srdečního svalu a trombózy.
  8. A hlavně, pokud si jednou necháme tyto Covid vakcíny píchnout do krve, je to nevratné a nic už je z našeho těla nedostane ven. To se u výše zmíněných levných léků podávaných orálně neděje.
  9. Přesto všechno jsou nám tyto nebezpečné Covid ne-vakcíny zdravotnickými a státními autoritami dále účelově prezentovány jako jediné řešení a propagovány každodenním lhaním, strašením, vyhrožováním a podplácením.

Závěry z výše uvedeného si udělejte sami.