Část jednoho zajímavého článku:

Tak to shrňme. Medveděv jako místopředseda Rady bezpečnosti RF jasně ví, že Rusko drží v ruce klíč od hnojiv a od budoucí, pravděpodobně rekordní úrody obilí v Rusku. A navíc RF drží klíč i od ukrajinské pšenice, protože blokují Oděský přístav. Odtud se má obilí vyvézt, aby na Ukrajině vypukl hladomor a ten se přičetl k tíži Rusům, když tam nezákonně vtrhli. Tu pšenici si Spojené státy „koupily“ skrze zákon o půjčce a pronájmu od zbídačelé Ukrajiny pod Zelenským mávajícím již hodně roztrhaným neofašistickým praporem pluku Azov. Podle stejného zákona splácelo SSSR válečnou půjčku USA téměř 60 let (!) i během studené války, především vývozem zlata a titanu. USA své gubernii nařídili telefonem, že nesmí jednat o příměří a také to zdejší místodržící přestal dělat. To už nemohou rozdýchat ani některé, jinak velmi poslušné země EU (ZDE).

Takže vypukl zoufalý boj o Zmijí ostrov, kde Ukrajinci minulý týden ztratili zbytek stíhaček, vrtulníků a elitních jednotek. Tento ostrov v Černém moři kontroluje strategickou cestu z Oděsy a zůstal v ruských rukou. Takže obilí jistě neshnije, protože Ukrajinci ho mezitím spolehlivě rozkradou a prodají doma. Zatím to tak udělali se vším, co v zemi zbylo. Pochopitelně budou zdejší zloději prodávat zbídačelým Ukrajincům to nakradené obilí za americké ceny, neb jsou jejich kolonie. Ale rozkradené obilí zůstane na Ukrajině a co je doma, to se počítá.

Za Američanů tedy nebude hladomor jako za Stalina, protože Rusové zasáhli včas a udělali námořní blokádu Oděsy. Stálo je to vlajkovou loď jejich černomořské flotily, kterou NATO pravděpodobně potopilo pomocí nejmodernějších střel dovezených na Ukrajinu a naváděných špionážním US-letadlem nad Rumunskem. USA bohužel nebudou moci vystupovat jako zachránce světa, protože nebudou mít to ukrajinské obilí nakoupené za zbraně. Jejich úmyslem je bojovat proti Rusku do posledního Ukrajince a nechat si za to navíc pořádně zaplatit v obilí. A to krvavé obilí se pak mělo prodat jako výpalné dalším zbídačelým zemím Třetího světa, aby si Američané udělali další kolonie na ukrajinský způsob.