Tohle už nevyžaduje žádný komentář !
Novinky z Německa

Tamní energetická společnost RWE zbourala první větrné elektrárny, a pustila se do rozšiřování těžby hnědého uhlí, které pod nimi leželo, a podle bruselských nařízení na záchranu planety před oteplováním se už nesmělo těžit. Jen likvidací jediného bruselského za dotace postaveného větrníku získali Němci přístup k vytěžení 20 milionů tun hnědého uhlí v jediném dole.

Pro srovnání v celé ČR se v roce 2021 vytěžilo 29 milionů tun. Němci se také bez uzardění pustili do likvidace celých vesnic, pod kterými v Německu leží další miliony tun uhlí Z Green Dealu, který Němci vnutili celé Evropě, a díky kterému jsou v ČR energie fialově drahé, se tak přes noc v Německu stal Braun (hnědý) Deal!

Celou situaci včera trefně komentoval polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro, když napsal: Němci nám nařizují, abychom uzavřeli doly na uhlí, protože musíme chránit klima. Sami ale doma otevírají nové doly, protože pro Němce není důležité klima, ale jejich peníze. Nejde jim o ekologii, ale o ovládnutí sousedů, aby měli levnou pracovní sílu a trhy pro své výrobky. Pro Němce je dobrý Polák, chudý Polák – s drahou elektřinou, a bez levného uhlí!
Člen polské vlády tak přesně popsal, o co Bruselu a Berlínu jde – o kolonizaci východní Evropy a zbídačení jejích obyvatel

Včera nechal Fiala vybubnovat, že nechá postavit 4 jaderné bloky za 1.75 bilionu korun! Celou částku na stavbu bloků si půjčí ČR od bankéřů, a peníze pak věnuje polostátní firmě ČEZ. ČEZ je pak prý bude ČR splácet!

Fialova protičeská politika je jasná ze srovnání s Orbánem. Ten před 14 dny podepsal smlouvu s Ruskem, podle které Rusko postaví v Maďarsku 2 jaderné bloky za 300 miliard korun! A Rusko půjčí Maďarsku na stavbu bloků 250 miliard korun!

České i maďarské bloky budou výkonem přibližně stejné. Jen díky českým vlastizrádcům jsou rozdíly děsivé:
Jeden Maďarský (ruský) blok bude za 150 miliard, a jeden Český (americký?) blok bude za 437 miliard korun!

Maďarské bloky bude vlastnit na 100% maďarský stát! České bloky bude vlastnit polostátní parazitující firma ČEZ!

Maďarsko dostane na stavbu bloků výhodnou půjčku z Ruska,ČR si na stavbu nevýhodně půjčí od bankéřů, a výhodně biliony půjčí soukromé firmě ČEZ!

Vlastizrádná vláda pokračuje v totální likvidaci českého národa