Český ministr vnitra Vít Rakušan včera trumfnul legendární německou vůdkyni Angelu Merklovou, která v roce 2015 pozvala do Evropy 1,5 milionů imigrantů, a včera prostřednictvím ukrajinských médií vyzval až 10 milionů Ukrajinců, kteří se k tomu připravují, aby přišli přezimovat do Evropy. Merklová pozvala imigranty v době ekonomického boomu, Rakušan na začátku největší ekonomické krize, která se na Evropu řítí. Rakušan vyzval Ukrajince, aby migrovali na zimu do Evropy, přesto že před pár dny předseda belgické vlády Alexander De Croo varoval na jednání vlád v Bruselu, že Evropa je uprostřed největší uprchlické krize, ale nevěnuje ji takřka žádnou pozornost, protože ve stejnou dobu probíhají další krize. (Ukrajinská, Energetická a Ekonomická) Rakušan pozval miliony dalších migrantů navzdory nedávné zprávě EU o nejnovějších azylových trendech, která varovala, že od letošního července se příliv imigrantů (ne-Ukrajinců) do západní Evropy zvýšil na počty nevídané od pozvání Angely Merklové, a bruselská média dnes a denně informují, že stovky až tisíce migrantů se povalují kousek od sídla Bruxelae, po bruselských parcích a ulicích, protože už pro ně není možné zajistit žádné ubytování, ani práci.
Před pár dny (25.10) Ukrajinská místopředsedkyně vlády Irina Vereščuková vyzvala Ukrajince, aby kvůli válce přezimovali v zahraničí, protože Rusko zničí ukrajinskou energetickou infrastrukturu, a Ukrajina tak nebude moci všem svým obyvatelům zabezpečit přezimování na svém území. Dnes (1.11.) na její výzvu zareagoval ministr vnitra Vít Rakušan (STAN-Dozimetr), a jak informují ukrajinská vládní média, pozval Ukrajince, aby přijeli přezimovat do EU. Podle průzkumu veřejného mínění, který zveřejnila sama Ukrajina, se už 25.10. rozhodlo, co nejdříve odjet přezimovat do Evropy dalších 13% Ukrajinců (4 miliony), 20% dalších Ukrajinců (6 milionů) uvažovalo, že pokud se situace ještě zhorší, odjedou také. A jen 67% ( 20 milionů) Ukrajinců přiznalo, že zůstanou na Ukrajině i za zhoršené situace. (Ilustrační výpočet počtů osob proveden na 30 milionů Ukrajinců, aby se odpočítali už uprchlí, a už Putinem tzv. osvobození.)
Z polských vládních údajů zveřejněných před pár dny předsedou vlády Morawieckým vyplývá, že pouze 8% z 1 milionu uprchlých Ukrajinců do Polska potřebovalo vládní pomoc při získání ubytování. (80 tisíc) A, že zbylých 920 tisíc Ukrajinců (92%) si bylo v Polsku schopno zařídit vlastní bydlení na vlastní náklady.
Z nejnovějších Českých mediálních údajů vyplývá, že v Česku mizí dostupné nájemní byty z trhu bez ohledu na jejich cenu nevídaným tempem, a to zásluhou Ukrajinců a zdražování hypoték, a že Češi si už nemohou zajistit bydlení na zimu, a že ceny nájmů se utrhly z řetězu.
Do EU už uprchlo 5 milionů Ukrajinců, a ti logicky, i podle Morawieckého i De Croo, spotřebovali většinu volných bytů. Nyní se chystá uprchnout a přezimovat v EU dalších 4 až 10 milionů Ukrajinců. Kde budou Češi bydlet Rakušana ani Fialu evidentně nezajímá.
De Croo navíc přiznal, že obdobně imigranty přeplněné jsou už všechny země Evropy.
Český ministr vnitra Rakušan je povinen tato čísla pro výkon své funkce znát, stejně jako musí vědět, že EU i Česko se řítí do ekonomické krize, nezaměstnanosti a propadu příjmů veřejných rozpočtů, stejně jako musí vědět, že Češi, kteří nemají bydlení, a nebo ho ztratili, už nemají možnost si sehnat nové bydlení, a to i díky uprchlíkům. Přesto ministr Rakušan pozve 4 až 10 milionů dalších uprchlíků, aby přišli přezimovat do EU. Pro koho asi ten Rakušan pracuje? Určitě ne pro obyčejné Čechy, protože například belgická vláda se rozhodla navíc k běžně vypláceným částkám sponzorovat každého belgického bezdomovce v letošní zimě částkou 150 EUR na noční bydlení a částkou 1000 EUR na denní bydlení.
Rakušan o tom, že by částkou 28 500 KČ pomohl přežít českým občanům, kteří ztratí bydlení a nebo bezdomovcům letošní zimu, stejně jako Belgičané, zjevně neuvažuje. Mají s Fialou jediný plán, co nejvíce peněz vyždímat z Čechů na válku na Ukrajině. Jejich nejnovější plán je, že české firmy budou obnovovat válkou zničenou Ukrajinu:
• Oba fialoví mudrci předevčírem naplánovali v Kyjevě, že Češi budou obnovovat hlavně Dněpropetrovsk. Buď jim to Putin roztříská, protože má Dněpropetrovsk pod palbou a kousek od hlavní svých kozáků. A nebo Dněpropetrovsk, jak oznámil jím dosazený chersonský zamglava Stremousov, obsadí, a přivlastní si ho i s investicemi českých firem, za české státní peníze.
• Za druhé. Oba fialoví mudrci plánují proplacení faktur za české investice na Ukrajině pojistit u Českého státu. Vzhledem k tomu, že včera odvolala ukrajinská vláda ředitele nejziskovější ukrajinské firmy NJSC Naftogas, protože ztratil důvěru západních věřitelů, protože jim nedokázal splácet ani úroky z firemních úvěrů, je všem bankéřům krom fialových mudrců jasné, že Ukrajina své dluhy zaplatí nejprve západním bankéřům, a na ty ostatní tak už nic nezbude. Česku tak hrozí, že se bude opakovat historie podezřelých stamiliardových privatizačních úvěrů českých bank IPB, a dalších, kdy nikým nesplácené stamiliardové dluhy museli zaplatit obyčejní Češi ze svých daní a bankovních poplatků. Už teď budou Češi nuceni zaplatit 1 miliardu za státní pojištění předchozích ukrajinských investic EGAP, které v důsledku války už nikdo z Ukrajiny nezaplatí. Jak vidíte Fialové vládě to jako varování nestačí, a plánuje dalších 50 nových projektů na Ukrajině, a jsou mezi nimi i investice do jaderných technologií. Tak si připravte peněženky, západní bankéři zase státní pojišťovně EGAP vystaví nové pěkně mastné účty za další nesplácené ukrajinské faktury.
Ministr Rakušan hraje vůbec s Čechy podivnou hru. V televizi se předvádí, jak policie na jeho rozkazy lapá imigranty na Slovenských hranicích, aby nepronikli na Moravu, a potom odjede do Kyjeva, a tam vyhlásí Ukrajincům, kteří se ze 33% chystají utéct do Evropy, protože už nemohou vydržet Vladimírovu nelítostnou zimní ofenzívu, aby přišli zimovat do Evropy. Ten chlap je buď ignorant, a nechápe, co tím pozváním může způsobit, a nebo pracuje pro Putina. Protože, Angela Merklová, (viz naše staré analýzy) která způsobila minulou imigrační krizi obdobným pozváním, možná aby odvrátila pozornost od ukrajinských událostí roku 2014, byla STASI agentka ERIKA, a sídlila za mlada v přísně tajném objektu elitní Dzeržinského brigády v kanceláři s dalším agentem STASI. A ten měl nějakou náhodou velmi blízko k jistému mladému agentu KGB – Vladimírovi. Myslíte si také, že jsou obě pozvání uprchlíků do Evropy čistě náhodná? Napište na mail kpv0249@gmail.com a zase zveřejníme, co si myslí většina.
Uprchlická krize již přemalovává politickou mapu Evropy. PO Švédsku a Dánsku, kde vládnou odpůrci imigrace se podle nejnovějších průzkumů veřejného mínění v Rakousku na první místo prodrala poprvé od aféry Strache protiimigrační strana FPÖ. (26%) Rakouská veřejnost tak reaguje na masivní nárůst nových azylantů – 56 tisíc jen do srpna, a na energetickou krizi. Volební program FPO je radikální – krom zastavení imigrace požaduje vypsání referenda o zastavení veškerých sankcí proti Rusku. Dagmar Belakovičová – místopředsedkyně strany řekla – Je čas zastavit sankce na Rusko. Poškozují jen obyčejné občany EU, a ti místo Putina musí zaplatit účet za sankce. V závěsu za FPÖ je vládnoucí strana ÖVP (21%). Její předseda Nehammer se proti imigraci vyjadřuje stejně ostře jako FPÖ: Rakousko je v současnosti silně zatíženo nelegální migrací. Solidární příspěvek, který v Evropě poskytujeme, je nepřiměřeně vysoký. Azylová politika selhala. Stále neexistuje silná ochrana vnější hranice EU a realita problému je ignorována.
Útoky imigrantů na občany EU se množí každý den. 31. října syrský uprchlík v Drážďanech bodl nůž do břicha kontrolorovi jízdenek, 27. října imigrant Shadi B nožem pobodal ukrajinskou uprchlici, když šla z azylového domu do práce. V Británii bylo 26. října soudem zjištěno, že Lawangeen Abdulrahimzai, afgánský uprchlík, který v smrtelně pobodal Brita Robertse, není 16-ti letý uprchlík, jak o sobě tvrdil azylovým úředníkům, ale dospělý muž narozený v roce 2001. 14. října obzvláště barbarská vražda 12-leté školačky Loly otřásla Francií. 2 Alžířanky a 2 Alžířané dívku mučili, zneužívali a vyrývali jí do těla nápisy a bodli ji do krku, a nakonec svázali, nacpali do kufru a nechali udusit. 26. října byl donucen v televizi Macron veřejně přiznat, že polovinu všech zločinů v Paříži spáchají imigranti, kterých je jen 15%, ale zároveň tvrdil, že neexistuje žádné spojení mezi mírou imigrace a mírou zločinnosti. Tím rozzuřil řadu policistů z policie Paříž, a ti vynesli na veřejnost, že Macron lhal, protože imigranti v Paříži letos od ledna do srpna spáchali 70,4% všech násilných loupeží a 75,6% krádeží, a v celé Francii pak 60% všech znásilnění. (V Paříži žije 15% tzv. Imigrantů, kteří se nenarodili ve Francii, a na celém území jen 8%!) V Bavorském Ansbachu musela policie zastřelit dalšího útočníka, který u nádraží pobodal dva občany a pokoušel se za pokřiku Allahu Akbar napadnout další. Krátce po té další imigrant Somálec 19 října nožem zavraždil za pokřiku Allahu Akbar další dva německé občany – malíře pokojů, kteří měli tu smůlu, že pracovali v domě kam Somálec vtrhnul. Jednomu z nich nožem dokonce oddělil ruku od těla. Po jejich vraždě vtrhnul do nedaleké drogerie, kde těžce zranil další oběť.
Masivní nelegální imigrace Afričanů a muslimů z Asie nyní děsí Německo. Spolková ministryně vnitra Fraserová přiznala jen za září 1 500 ilegálních uprchlíků denně. Nejvíc jich přichází ze Švýcarska. Rakušané, podle Fraserové posílají uprchlíky do Švýcarska, a tamní vláda je zvláštními vlaky po tisícovce denně dopravuje do Německa. Švýcaři uprchlíky odmítají na svém území ponechat a tvrdí, že podle Schengenských dohod je musí zaregistrovat země, kam vstoupili poprvé, a to Švýcarsko být nemůže. V Německu už města a celé kraje odmítají přijímat uprchlíky. Podle Fraserové z Ukrajiny prchají hlavně ženy a děti, kdežto z Afriky a Asie přichází 70% mladých mužů.
Jakmile před pár dny Vít Novotný z Martensova centra EU v Bruselu vyhlásil, že: Český systém pracovní migrace je zatěžkán zbytečnou byrokracií, která zhoršuje život jak zaměstnavatelům, tak pracovníkům. To vede k nežádoucím jevům, v Česku již léta bují mafie zprostředkovatelů, kteří vydělávají jak na svých krajanech, tak na českých zaměstnavatelích. Pustil se fialový ministr Jurečka do práce, aby připravil zjednodušení formalit pro vstup cizinců a imigrantů do Česka. Jurečka asi nečetl materiál spolkové ministryně Fraserové, která přiznala, že podobný systém v Německu vedl pouze k tomu, že skoro všichni imigranti doložili německým úředníkům střední a vysokoškolské vzdělání. A potom nemohli léta najít práci pro nedostatek vzdělání. (Viz foto dole materiál Fraserové o vzdělanostním složení imigrantů do Německa, zjišťovaným německými úředníky. Inu úřední listina snese všecko, že? Na fotce si všimněte, že nejhloupější jsou imigranti z Evropského Moldavska. Jen 4,1% z nich má aspoň maturitu. Naopak chytří syrští uprchlíci doložili německým úředníků, že jich 37% má aspoň maturitu. Přitom podle německých vládních údajů Syřané pracují jen ze 37%, ostatní neevropští imigranti jen ze 40%, a evropští ze 60%. )

Fialový lidovec Jurečka musí být naprostý šílenec, protože v době, kdy média hlásí že 1/5 českých firem plánuje propouštět zaměstnance, tak Jurečka plánuje imigraci do Česka za prací! Česká vláda je vůbec podivná, místo toho, aby vyřešila, aby Češi kvůli drahým energiím nepřicházeli o práci, a místo toho, aby jela do Břeclavi a vyřešila tam šílenou situaci, kdy lidé v zoufalství vyhrožují, že přepadnou banky, aby mohli zaplatit asi nejdražší dodávky tepla do bytů na celém světě, tak si jede na výlet do Kyjeva, aby tam vyzývala Ukrajince, aby přijeli do Česka zimovat, a aby tam rozhazovala české miliardy! Přitom na vyřešení neúnosné situace poloviny obyvatel Břeclavi by stačilo pár desítek milionů. Cena za teplo a teplou vodu se v Břeclavi vyšplhala díky lidojedům fialové vládní party ze 2 800 KČ za byt na 14 000 KČ měsíčně! A k tomu mají lidé ještě platit za elektřinu a plyn, a nakupovat nehorázně zdražené potraviny. Čím dřív tahle vláda padne, tím líp. Čechům ani nic jiného nezbývá, protože dluhy po této vládě už nikdy nedoplatí!
Válka na Ukrajině je krutá, zde na videu uvidíte, jak mizerně dopadne “tlupa” Ukrajinců s tankem po ruském úderu. Zde uvidíte, co zbude z vojáků a obrněných vozidel po tzv. termobarizaci. A zde uvidíte jak ukrajinský tank úmyslně naváděný operátorem dronu několikrát přejede zraněného Rusa, aby ho dorazil, a poslechněte si jakou mají radost, že se jim to podařilo. Takových to videí a fotek vidím několik desítek denně, a tak si nedělám žádné iluze – tahle válka bude čím dále tím krutější, a my starší abychom se modlili, aby do ní naše děti i s vnoučaty nebyly někým zbytečně vtaženy.
Jsou 03.07 ráno a dnešní analýza je hotova. Všem Vám moc děkuji za pomoc i dary. Gargamelovy analýzy vznikají právě díky Vám. Video MAP 1495 má od soboty už 66 tisíc zhlédnutí, tak Vám i mému hostiteli v pořadu prezidentskému kandidátovi Josefu Skálovi děkuji.