Toto je oficiální dokument britské vlády.

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

Britská vláda přiznává, že vakcíny poškodily přirozený imunitní systém těch, kteří byli očkováni dvakrát. Vláda Spojeného království přiznala, že jakmile jste byli dvakrát očkováni, už nikdy nebudete schopni získat plnou přirozenou imunitu proti variantám Covid – nebo případně jakémukoli jinému viru. Sledujme tedy, jak „skutečná“ pandemie začíná právě teď!

Ve své „Zprávě o sledování vakcíny COVID-19“ ze 42. týdne britské ministerstvo zdravotnictví na straně 23 přiznává, že „hladiny protilátek N se zdají být nižší u lidí, kteří se nakazili po dvou dávkách očkování“.

Dále uvádí, že tento pokles protilátek je v podstatě trvalý.Co to znamená? Víme, že vakcíny nezabraňují nákaze ani přenosu viru (ostatně zpráva na jiném místě ukazuje, že u očkovaných dospělých je nyní mnohem větší pravděpodobnost nákazy než u neočkovaných). Britové nyní zjistili, že vakcína narušuje schopnost organismu vytvářet po infekci protilátky nejen proti bílkovině hrotu, ale i proti dalším částem viru. Zejména se zdá, že očkovaní lidé netvoří protilátky proti proteinu nukleokapsidu, tedy obalu viru, který je klíčovou součástí reakce u neočkovaných lidí.
Z dlouhodobého hlediska jsou očkovaní mnohem náchylnější k jakýmkoli mutacím v proteinu hrotu, a to i v případě, že již byli jednou nebo vícekrát infikováni a vyléčeni. Naproti tomu neočkovaní získají trvalou, ne-li trvalou imunitu vůči všem kmenům údajného viru poté, co se jím byť jen jednou přirozeně nakazí.

Zdroj:https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

První pojišťovny ustupují, protože se na ně valí obrovská vlna pojistných událostí.Anthony Fauci potvrzuje, že PCR test nedokáže odhalit živé viry. Anthony Fauci potvrzuje, že ani antigenní test, ani test PCR nám nedokáže říci, zda je někdo nakažlivý, či nikoliv!!! Tím jsou znehodnoceny všechny základy tzv. pandemie. Test PCR byl jediným ukazatelem pandemie. Bez PCR-TESTU žádná pandemie Pro všechny pracovníky tisku, lékaře, právníky, státní zástupce atd.
TOHLE je poslední klíč, konečný důkaz, že všechna opatření musí být okamžitě zrušena…