Zamyslete se přátelé a pátrejte ve svých vzpomínkách. Kdy jste na obrazovkách ČT viděli skutečně hodnotný film, či seriál? Nepamatujete se?  Není divu. To, čím nás poslední  roky krmí ČT a komerční televize nemá nic společného s kulturou ducha. Komerční TV jako Nova, Prima a další, žijí z reklam.  Nic nás to sice nestojí, ale také nic moc. Je to špatné, ale co chcete, když je to zadarmo – vlastně ano – nic není zdarma – chtějí to nejcennější – Náš čas a naše … !  Ročně ČT  platíme cca.  7 miliard korun. Co nám za to poskytují? To samé co šmejdi, kteří si odvezou důchodce na guláš a pak jim vymývají mozky, aby je donutili koupit si předražené šunty:

Za ČT4 sport. Formuli F1 nepřenáší, Roland Garros, US a Australia Open zřídka.  Kvalitní fotbal vzácně, jen občas když hraje Barka nebo Real. Nejsou peníze na zakoupení práv a tak ČT zaměřuje tedy naše sportovní zážitky na hodnotné výkony florbalistů nebo na adrenalinový curling.

ČT2. Válečné a tajné operace, ve kterých vždy vítězí báječní amíci. Japonští a němečtí tupci neměli nikdy šanci. Rusové sice osvobodili většinu Evropy za cenu cca 28 milionu  svých padlých,  nicméně ČT dělá vše, aby se historie přepsala a dle instrukcí pána SOROSE mění dějiny. Snahou ČT jako výrobce „názorů“ je to, aby naši vnuci v budoucnu oslavovali jako naše osvobození příjezd několika amerických tanků a džípů do Plzně, kde pak za pár Malborek či tabulku čokolády US boys ojebali stovky českých šumných děvčat, což byl vlastně počátek českého multikulturalismu.

ČT 24 je pračka na vymývání mozků (pardon: brainwashing) . Opakovaně jak na flašinetu ČT24 den co den odehrává stejné pouťové hity „ Rusko toť agresor a V. V. Putin  toť Satan“. Není divné, že na rozdíl od ulhaného a historicky nejméně oblíbeného amerického prezidenta Obamy  popularita Putina v Rusku dosahuje 80%? Nicméně  redaktoři ČT nám tvrdí, že Putina sami rusové nemusí! Přizvou si k tomu  Romancova, geografa a experta na Rusko, který své dojmy o Rusku a Putinovi předkládá jako fakta, což svědčí o tom jak se dnes tvoří „odborný názor“  . Pochybná existence na dobře placené židli na jakési fakultě, na dnes již bohužel pochybné UK. Co tam dělá? Čučí na CNN (PR tribuna CIA, která současně  rediguje její zprávy), FOX a ČT 24. K tomu si občas pročte i MF, aby náhodou nevybočil z linie pravdy-lásky. Pak sesmolí anti-ruský komentář, který mu  tu a tam otisknou a jako „kovaného rusofoba“  pozvou do ČT. Tak se dnes přátelé produkuje v ČT  politická pluralita za peníze českých koncesionářů.

Moderátorské eso ČT Takáč, či  jeho půvabná kolegyně  Tvarůžková kladou geografovi zapeklité otázky dle předem připraveného scénáře, který dva dny před přenosem obě strany pečlivě nazkoušely. Na druhou stranu televizní střet ad hoc mezi půvabnou moderátorkou  a Dr. Vyvadilem, který  se odehrál před několika měsíci ukázal, že Dr. Vyvadil  půvabu rozhodně nepobral, ale o to má více v hlavě a moderátorku Tvarůžkovou argumentačně ztrapnil. Pochopitelně  tento ošklivý člověk se na obrazovce ČT již nikdy neobjeví !

Zato sionisté jako ukrajinský „rusofóbní expert“ Jefim Fištejn, či propagátor „kontrolovaného mučení“ a současně odpůrce „ kolektivních a sociálních lidských práv“ Roman Joch, mají v ČT permanentky. Kdo jim je předplatil?  Tak do toho sakra koncesionáři ČT nemají co kecat !!!

Byly doby a nebylo to tak dávno, kdy v biografech a TV dávaly kvalitní filmy. Mexické, francouzské, německé, ruské, maďarské, dánské, italské, španělské, indické atd., atd. Kam se poděly tyto skvosty? Nejsou peníze ! Sedm miliard ročně je málo? Proto se musíme dívat na  americké sračky, akční filmy a „thrillery“  páchnoucí KRVÍ a ZLEM. Proč ČT neuvádí francouzké či italské komedie?  Místo toho nám vnucují mozek  urážející americké komedie, kde se nám dokonce přikazuje, kdy se máme smát ! Tuhle nechutnou zhovadilost si nedovolila ani Zelenkovská normalizační televize.     Richard Gere, princátko z pohádky „Pretty woman“ prohlásil v pořadu „Na plovárně“, že vkus českých diváků není moc dobrý, když se jim líbí ruská pohádka  „Mrazík“, kterou si zamilovalo několik generací čecho-slováků.

Dnes Ministerstvo kultury a TV rada rozhodují o tom, co je a není pro nás vhodné? Kdo tam sedí? Vávra již zemřel. Že by Uhde, a pokud se zmátoří z komatu rozhodovat, co nás kulturně povznese, jako satisfakci, že ty jeho kraviny co napsal nikdo nečte.

Občas nám promítnou 35 let starou nádhernou klasiku (Gabin, Mastroanni,Ventura, Burton, Peter O´Tool, Delon, Denevue, I. Bergmanová, Loren). Dnešní stars jim nesahají ani po paty.

Přátelé uvědomujete si vůbec, na jaké sračky se den co den díváte? No a vy, kteří přicházíte domů večer, unaveni z práce to ani v podstatě nevnímáte, co se zde přihodilo. Mrkněte se na program.

Od rána do půlnoci a od půlnoci do rána na všech kanálech, včetně ČT nás krmí americkými béčkovými ujetými psychopatickými krváky, škváry, seriály,  různými zrůdnými amorálními reality-show či naháči mající přežit v džungli nebo dražbě harampádí z garáže. Vše doprovázeno slovníkem plným sprostoty a oplzlostí, za které by se kdysi i dlaždič zastyděl.

Určitě budete mít pocit neohroženosti, po zhlédnutí americké škváry, kde neprůstřelný Bruce Willis osvobozuje svět, ale v reálu poseroutka, který se bál sednout si do linkového letadla po teroristickém útoku na „dvojčata“. Zvládnete to vy v reálu když budete muset čelit ataku  cigoše žijícího ze sociálních dávek, který vám ukrade bandasku s kafem a svačinu? Madam Šabatová či  Uhl nebo Dienstbier vám vysvětlí, že se jedná o ojedinělý projev jedince, který zatím nepochopil ideu multikulturalismu. Nelze popírat, že i mezi cikány se najde dobrák, ale když takového požádáte, aby vám půjčil stovku, tak se zeptá: “No jo vole, ale vod koho“?

Už vás někdy napadla prostá otázka, proč naše TV media v podstatě zpitomněla? Odpověď je jednoduchá. Nákladově levné americké sračky jsou totiž zdrojem lukrativních příjmů většiny našich umělců tzv. „celebrit“, kterým  došlo, že dělat opravdové umění je náročný kumšt, na který intelektuálně, ale  ani talentem nestačí a že snadnější je v dabingu otevírat hubu za velký prachy.

Dnešní umělecké celebrity jsou pouze parazity a pochlebovači, jejichž jedinou schopností je  umění krást myšlenky, či jak sami tvrdí „tvůrčím způsobem inovovat“ díla předchůdců, poněvadž sami jsou bez talentu a uměleckých invencí cokoli originálního vytvořit. Snad kromě hloupých grimas, aby někoho napodobili či zesměšnili, za což by si takový Cibulka zasloužil „zasloužilého umělce“.

Nejsou schopni, aby sami cokoli vytvořili, co by vyvolalo srdečný a spontanní výbuch smíchu, což bylo vlastní kumštýřům jako byli J.Werich, V. Burian J. Sovák či V. Menšík. Je neuvěřitelnou ironií, že dnešní doba svobody takové velikány nevytvořila.  Důvod je jednoduchý. Předsametová ČT v sobě nenesla tolik nenávisti, pokrytectví, falešné morálky a sprostoty jako ta dnešní svobodná, která se stala stokou plnou lží, která popírá pravdu a vymazává historické kořeny a paměť českého národa.  Český jazyk v podání předsametových umělců a těch, kterým dnes ČT dovoluje, aby se za naše koncesionářské poplatky zviditelnili na obrazovkách, je nesouměřitelný. Zmizela poezie, kterou ani normalizátoři nevymazali, zmizel tím i cit pro jazyk, jehož mistry byli takoví velikáni české kultury jako byl R. Lukavský či Z. Štěpánek.

Chcete-li zničit národ, odřízněte jej od jeho kořenů “, což je to co ČT programově koná, dle instrukcí pana Sorose „likvidace homogenity evropských  zemí“ a my ji našimi koncesionářskými poplatky ještě za to musíme platit.  Není tento akt  „ Kulturním tunelem“ a tím pádem zločinem?