Dobrý den přátelé, rozesílám tuto důležitou informaci, která nechtěně unikla z BIS.
Neustále útoky proti prezidentovi  asi nikdy neskončí. Ve světě je víc problémů a tady se bude jenom  pořád provokovat.
Koncem měsíce svolávají na Staroměstské náměstí „mladí a perspektivní“ demonstraci proti RUSKU, PUTINOVI a zástupně proti  ZEMANOVI . Kolik se bude vyplácet dolarů za účast ještě není rozhodnuto.

Tedy opět další provokace….Velvyslanectví USA v Praze   „ocenilo správný postoj vlády ČR“a pokáralo za „nesprávný postoj“  prezidenta.. Americký velvyslanec Andrew Schapiro vyjádřil  solidaritu s muslimskou komunitou u nás.

Co si to Shapiro dovoluje!!

Normální a slušná vláda pane Sobotko, by si za toto zavolala pana  velvyslance, vrátila mu pověřovací listiny, prohlásila ho za osobu  nežádoucí na území ČR. Jak je možné, že se z některých  velvyslanectví řídí nepřátelské akce proti našemu prezidentovi?
Kam až jste se nechal zahnat, pane Sobotko, ve své nemravné  touze po moci?

Občané této země,
poslední měsíce a týdny jsme svědky zvláštních jevů na naší  politické scéně, které nevěští nic dobrého!!! US Embassy nám  zkorumpovala vládu, poslance a nyní pracuje na justici, policii  a armádě.
Tento proces začal před 25 lety, pomalu, plíživě a jeho formální  stránka nám byla nabídnuta jako demokracie a svoboda.  S nadšením jsme ji tehdy přijali, ale již s menším nadšením ji dnes  hodnotíme. V parlamentu, senátu a ve vládě se střídala různá   politická uskupení, která však měla pramalý zájem na tom,  aby se tato země rozvíjela zdravým a korektním směrem.
25 let zde vládli lidé, jejichž jedinou snahou bylo na příkaz zvenčí zdevastovat naše hospodářství, zkorumpovat a paralyzovat justici, ukrást vše, co se ukrást dá, a finanční  prostředky, ztržené z těchto kriminálních transakcí, vyvézt ze země!!!

Ano, tato země byla bohatá do té doby, než koupený Václav Flaška Havel začal svou destrukci. Země nám byla ukradena a vyvezena převážná část peněz, ztržených z hodnot, které vytvořili lidé zde žijící – Vy všichni svou vlastní prací, mnohdy ne právě lehkou!!!

Proto se dnes nedostává prostředků na budování  infrastruktury, na zdravotnictví, proto je vykraden státní důchodový fond, proto si vyděláváme v přepočtu  mnohonásobně méně peněz, než jiní Evropané ve svých zemích.
Všimněte si tedy, že tato země byla cíleně vykradena a ožebračena, že zde byl dán prostor pro doslovné řádění  zvrhlých a zkorumpovaných soudců a advokátů, pod  jejichž ochranou se skrývají celé firmy se sofistikovanými  programy na okrádání lidí.
Všimněte si, že zde byly uměle vytvořeny podmínky pro akceleraci rasové a etnické nesnášenlivosti tím, že menšině byly přiřknuty veškeré výhody a většina to zaplatila svými daněmi.
Všimněte si,  že naše armáda není vůbec schopna bránit naši zem,  neboť na to nemá prostředky, lidi ani výzbroj, a navíc je zhusta vysílána na zahraniční mise, na nichž je této zemi opravdu houby platná. A v neposlední řadě se zamyslete nad tím, proč se to vlastně všechno stalo???
Odpověď je jednoduchá:
Toto je klasický scénář přípravy a plánování občanské války. Občanská válka se nemůže vést na území, které je bohaté, stabilní a ekonomicky výkonné, nemůže se vést tam, kde funguje dobře státní správa, justice a armáda. Občanská válka se dnes velmi pečlivě připravuje a vede se jich spousta v různých částech světa. Odborníkem, vlastnícím know-how na tuto věc je CIA. Takže – naše země se dnes dostala do situace, kdy se stává geopoliticky velmi vhodným územím pro vyvolání občanské války!!!!

Stačí již jen pár promyšlených akcí, zase pod taktovkou CIA, a může se to spustit!!!

Amerika potřebuje nutně další zdevastované území, na jehož obnově potom mnohonásobně vydělá!!! Toto se neděje poprvé, tento scénář je velmi klasický a ve světě již mnohokrát použité!!!

A nejlepší spouštěč toho všeho je, udělat zde druhý Majdan!!!  Jenom s tím rozdílem, že zde už poteče krev a budou sem masivně  importování cizí ostřelovači.

Zatím se to tváří, jako nevinná společenská hra, když naše naivní děti, které absolutně netuší, o co jde, ukazují za 50 dolarů na veřejnosti červené cedulky, které dehonestují prezidenta této země.

Všichni rodiče, občané, kterým ještě zůstal zdravý rozum, lidé,  kterým záleží na šťastnější budoucnosti této země, nedopusťte,abychom se my a naše děti stali loutkami, které zničí vlastní zem!!!
Stejně tak, jako nemocného člověka nemůžeme začít léčit utínáním jeho údů a už vůbec ne tím, že začneme od hlavy!!! Stejně tak se nemůžeme chovat k vlastní zemi, k prezidentovi, jehož jsme  všichni zvolili, ke svým tradičním hodnotám, kultuře a přírodě.
Záleží totiž jenom na nás, záleží jen na tom, abychom neztratili poslední zbytky zdravého rozumu a začali konečně přemýšlet, tak tento vývoj odvrátit.
Na naši zkorumpovanou vládu a politické strany se spoléhat nemůžeme, ty řídí Shapiro. Jestli není pozdě, že je určitě téměř méně, než za pět minut dvanáct!!!