Vážený pane premiére,

nemohu se dívat na to, jak se podílíte na ničení zdraví mladé a dětské populace neuváženým plošným a nátlakovým způsobem očkování proti COVIDU-19 v obchodních centrech a jiných veřejně dostupných místech.

Varování příslušných orgánů před možností zdravotních komplikací u mladých mužů se srdcem a problém krevních sraženin Vám zřejmě nic neříká. Rozumní lékaři např. prof.RNDR. Jaroslav Turánek varují před tímto typem vakcín a bez  lékařského vyšetření už vůbec!!!!!

Znáte vůbec přesné složení vakcín? Proč perete do lidí třetí dávku, když na novou mutaci už ani ty dvě nefungují? Nechceme být pokusní králíci, to si laskavě uvědomte.

Mám v rodině zkušenost s mým synovcem, který trpí autoimunitním onemocněním střev. Lékař mu očkování přímo zakázal.

Jak můžete vědět, kolik takových lidí s různým autoimunitním onemocněním stojí ve frontě na tu experimentální toxickou vakcínu, jejíž výzkum není ukončený a nikdo za způsobené škody nezodpovídá? A co na to náš staronový ministr zdravotnictví A. Vojtěch a hygiena? To nevadí, že vakcína, která má být uskladněna v přísných hygienických podmínkách v mrazáku/hlavně Pfizer/ je aplikovaná v takových prostorách mimo zdravotnická zařízení?

Připomíná mi to vakcinaci dobytka.

Vakcíny, které nejsou pořádně prozkoumány a jsou genetické, experimentální, schválené jen podmínečně, se nesmějí plošně používat. Je to nezákonné. Přibývají další a další nežádoucí účinky, ale u nás se zveřejňují chlácholivé informace, že to je jen minimálně apod. Ve světě jsou ale informace jiné. Nejsou ještě všichni ovce vedené na porážku.

Jednou se za tuto genocidu budou všichni, kdo toto očkování vehementně prosazují, zodpovídat.

Sliboval jste pane premiére dobrovolnost. Místo toho nabízíte motivační úplatky. Sliby-chyby!

Už dávno nejsme demokratickou společností, zavádíte totalitu.

Vaše heslo BUDE LÍP se mění na heslo BUDE HŮŘ. To samé respirátory a PCR testy. Mučíte zbytečně děti ve školách a ostatní lidi. Je prokázané, že to škodí zdraví, ale peníze jsou důležitější. Co se týče propočtů, žádná pandemie tu nebyla. Je to jen zvůle nadlidí. Své činy zakrýváte pod roušku boje za zdraví občanů, přitom je vedete do záhuby. Na podzim se prý chystá další vlna, která zabije spoustu lidí. Ano, možná bude větší úmrtnost, ale ne z nějaké vlny ale po očkování. Máte to dobře naprogramované. Nemyslím tím vaši osobu ale vaše loutkovodiče.

To co považujete za dezinformace, jsou ve skutečnosti zkušenosti a informace, které si lidé hledají jinde, protože vám se věřit nedá a to mne mrzí.

Pokud bude vaše vláda v tomto duchu pokračovat, pak už jsme na planetě opic a bude dokonáno.

Bůh s námi!

19.7.2021                                                                                                                    J. Peterková     Hradec Králové

Můžete shlédnout video s panem profesorem: vimeo.com/588431091