Země, kde je válka nám bude dodávat potraviny?!
Proč se u nás tedy dělaly potravinové sbírky?!
TADY NĚCO SMRDÍ!
Na ČT TN vidíme, jak lidem UA dávají chleba na příděl a další věci, a oni budou k nám vyvážet potraviny, které sami nemají, a my tam vozíme humanitární pomoc? To je snad opravdu blbý vtip!
Aktuálně – Do ČR míří potraviny z Ukrajiny.
Díky ukončení výroby českých výrobců potravin a pěstitelů či chovatelů se chystá na český trh přes stovka ukrajinských dodavatelů. „Díky nedostatku některých komodit v ČR, zejména vajec, drůbeže a výrobků z ní, pečiva…,zajistilo MPO dostatečný přísun potravin z Ukrajiny“.
Jedná se především o masné výrobky, pochutiny, ořechy, vejce, cukrovinky, rybí výrobky, konzervy, drůbeží maso, včelí med, slunečnicový olej a pekařské droždí.
„České firmy se díky vysokým cenám energií stávají konkurence neschopné, ale díky zrušenému clu na zboží z UA bude všeho na trhu dostatek. Velice oceňujeme vstup UA na trh, zejména v oblasti drůbeží výroby a drůbežích produktů, zejména vajec“.
Ptačí chřipka na území ČR způsobila výpadek na trhu, ovšem UA má dostatek kapacit k dovozu nebo k převzetí končících firem. (pan Síkela).
CO DODAT?
Konspirátora by napadlo, že tu někdo cíleně a záměrně zlikvidoval vše české, aby na jeho místo za velkých ovací mohl dosadit ukrajinské a jiné zahraniční firmy. Obrovské množství drůbeže a vajec bylo záměrně zlikvidováno, aby vznikl na trhu nedostatek, aby byl důvod zvednout ceny, a nikdo nedokáže posoudit, zda to bylo opravdu nutné! https://wwwdenik.cz/…tml
Že to nikdo nedokáže posoudit?
Je nabíledni, že ptačí a prasečí chřipka, nemoc šílených krav tak jako další „nemoci“, včetně kovidu a jemu podobných, jsou patentované – neboli záměrně vytvořené v laboratořích.
To už není dávno žádná konspirace, ale skutečnost, to je záměrná likvidace všeho domácího, co slouží lidem!
Apelujeme znovu na lidi, aby podporovali naše zemědělce, dokud tady ještě nějaké máme! ????