V prostoru sociálních sítí jsem zachytil informaci, že hora Říp, tedy jeden ze zásadních českých národních symbolů, už není majetkem nás Čechů, nýbrž Američanů. Dohledal jsem si tedy vlastnictví hory Říp v katastru nemovitostí a nevěřil jsem vlastním očím! Majitelem hory Říp, stejně jako rotundy na ní stojící, je Lobkowicz Margaret Brooks, 280 Dedham Street, 02030 Dover, Massachusetts, USA!

Jestli je hora Říp symbolem založení českého „státu“, tak je i zároveň symbolem naší absolutní poroby a ztráty veškeré národní svébytnosti.

Jaký jiný důkaz je ještě třeba, aby nám došlo, že jsme pouhými koloniálními dělníky ve vlastní zemi?

Myslíte, že by v USA bylo možné, aby kupříkladu pro Američany významná hora Mount Rushmore (vytesané hlavy prezidentů), patřila nějakému cizinci?! Nebo třeba britský Stonehenge?!

JÁ osobně jsem již dlouhá léta zastáncem zákona, který by NEUMOŽŇOVAL cizincům vlastnit byť jediný centimetr čtvereční české země. Měl by být možný pouze pronájem! To, že u nás cizinci mohou vlastnit českou půdu je o to nebezpečnější, vzhledem k tomu, že jsme součástí EU, která se snaží likvidovat národní státy v jejich hranicích, kdy nové hranice nebudou definované svou historičností, nýbrž tím, kdo danou část země vlastní.

EU se totiž snaží dosáhnout stavu, kdy zákony EU buď zcela nahradí a nebo budou alespoň nadřazeny zákonům národních států. Pokud tedy budou platit identické zákony pro nás jako pro Němce, bude velikost státu definována už jen tím, kdo bude vlastnit kolik půdy. To co se Němcům nepovedlo trvale získat v roce 1938 skrze diktát, získají dnes skrze své peníze a naší servilitu, respektive servilitu našich politiků.

Máte-li na to stejný názor jako JÁ, sdílejte to prosím dál, poněvadž je třeba určité myšlenky šířit, má-li se nám v budoucnu podařit nastartovat změny k lepšímu.

Historie:

Hora Říp se dostala do majetku Lobkowitczů díky divokým restitucím devadesátých let, kdy nebylo problém vyvést do soukromých rukou jakýkoliv státní majetek.

V letech 2009-2011 tu proběhlo několik pokusů o odkoupení hory Říp zpět do rukou státu. Stát, případně Kraj nabízel jednu korunu, ovšem rodina Lobkowitzů požadovala 23 milionů korun.

Toto má však dvě strany. Na jedné straně to můžeme mít za zlé Lobkowitzcům, ovšem na straně druhé, co je pro stát 23 milionů? Připomínám, že kupříkladu za odkup vepřína v Letech, o který nikdo nestál, neváhal stát vyplatit půl miliardy korun. Zde se jedná o národní a kulturní památku skutečné a nedozírné hodnoty, takže kde je problém ptám se?!

V tuto chvíli je vlastníkem naší Hory žena, která je 100% rodilou Američankou a s naší zemí nemá společného vůbec nic.

Matouš Bulíř | www.MatousBulir.cz

Ale ta skutečně pravdivá informace o Řípu není veřejnosti sdělována:

Národní kulturní památka hora Říp
(katastrální území Mnetěš 697397)
byla v rámci restitucí vydána Lobkowiczům.
Jejím restituentem byl Martin Lobkowicz
U Malvazinky 151/26, 150 00 Praha-Smíchov…

Nyní vlastní horu Říp (včetně parcely, na níž stojí rotunda sv. Jiří) :

Lobkowicz Margaret Broks,
280 Dedham Street, 02030 Dover, Massachusetts,
Spojené státy americké

Vítejte ve svobodné, demokratické, kapitalistické České republice, v níž nám (kromě dluhů) již nic nepatří.