By Benjamin Fulford Weekly Reports 284 komentářů
NATO a jeho chazarští mafiánští vládci prohráli válku na Ukrajině a o planetu Zemi, takže budou následovat historické důsledky, shodují se polské, čínské, ruské, MI6 a CIA atd. zdroje.

Proto náměstek ruského ministra zahraničí Alexandr Gruško minulý týden prohlásil, že „NATO už bylo na Ukrajině poraženo“.

https://tass.com/politics/1523193

Například „vysoce přesné údery na ukrajinská strategická energetická zařízení vedly k masivním výpadkům elektřiny a donutily Kyjev pozastavit vývoz energie do Evropy,“ píše Rossijskaja gazeta.

Rusové samozřejmě nejsou objektivním zdrojem, ale polské zpravodajské zdroje se shodují v tom, že „v zimě se Rusové převalí přes Ukrajinu k Dněpru a odnesou Oděsu a Charkov. Rusko nemá zájem o území za Dněprem“. Poznamenávají také, že „EU zahájila nouzovou evakuaci svých velvyslanectví z Kyjeva do polského města Rzeszów (Řešov)“.

KM se omezily na používání počítačové grafiky a falešných videí, aby vytvořily iluzi, že se válka stále vede. Zde například můžete sledovat ukrajinské herce převlečené za raněné, jak si v Kyjevě pořizují selfie pro přímý přenos západních médií

Nyní se podívejte na připravovaný Zelenského hologram.

Čínská rozvědka také říká, že „80 % sil NATO bylo na Ukrajině zničeno, takže proto vyhrožují jadernými zbraněmi“ (čínská rozvědka také poskytla podrobnosti o mocenském boji, který tam probíhal a o kterém si povíme níže).

Armagedonské hrozby jsou samozřejmě prázdné, protože ani KM, ani falešný Bidenův režim, neovládají žádné jaderné zbraně, tvrdí zdroje z Pentagonu.

Existují také další důkazy, že majitelé korporace SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ zkrachovali. Dva z největších vlastníků této korporace, stejně jako většiny společností z žebříčku Fortune 500, Blackrock a Vanguard, zřejmě vyhlásili bankrot.

Blackrock International, Inc. podala návrh na vyhlášení konkurzu v Lafayette | BKData

https://www.blackrock.com/us/individual/products/227732/blackrock-international-institutional-class-fund

https://www.bankruptcyobserver.com/bankruptcy-case/VANGUARD-ENTERPRISES

Někteří čtenáři tvrdí, že se nejedná o skutečnou záležitost, ale vyvíjejí se události, díky nimž bude nepopiratelné, že korporace USA, stejně jako soukromě vlastněná OSN, BIS, MMF, Světová banka atd. se hroutí.

Potvrzením toho, že je to pravda, mohou být finanční trhy, kde se jako první odehrají obrovské události. Americká korporace promeškala 30. září termín splatnosti a dostala čas do 14. října, aby našla peníze, než bude prohlášena za neschopnou splácet. Pokud by nenašla další finanční prostředky, pak se rozpoutá peklo.

Existují určité důkazy, že tak neučinili.

Například sazby za transtichomořskou přepravu se oproti začátku tohoto roku propadly o 75 %, protože Asiaté už nepřijímají směšné peníze FRB jako platbu za skutečné zboží.

12. října také šéf Bank of England Andrew Bailey prohlásil, že BOE přestane 14. října podporovat finanční trhy. V ten den byl také propuštěn britský ministr financí Kwasi Kwarteng. Poté byly zrušeny politiky, jako například nefinancované snížení daní pro bohaté.

Podle zdrojů MI6 ztratili Rothschildové kontrolu nad BOE a ve Spojeném království nyní de facto vládne vojenská vláda. Pokud je tomu skutečně tak, britská pobočka Rothschildů nyní oficiálně ztratila kontrolu nad BOE poprvé od doby, kdy ji převzala prostřednictvím insider tradingu po bitvě u Waterloo v roce 1815.

Nyní se zdá, že švýcarská větev rodiny Rothschildů má také problémy, Rada federálních rezerv USA nedávno napumpovala 9,37 miliardy dolarů do švýcarské národní banky, což je pravděpodobně pokus zabránit krachu Credit Suisse.

https://www.newyorkfed.org/markets/desk-operations/central-bank-liquidity-swap-operations

Pokud Credit Suisse padne, dominový efekt způsobí kolaps většiny velkých západních finančních institucí a implozi trhů.

Ty implodují tak jako tak, protože KM ztratila kontrolu nad mezinárodně obchodovaným americkým dolarem. Zdroje z Dračí rodiny tvrdí, že veškeré zásoby zlata a pokladů, které opět podporují americký dolar, jsou nyní pod jejich kontrolou.

To je důležité, protože od té doby, co KM v roce 1971 došlo zlato, se americký akciový trh stal obří halucinací. Jak ukazuje následující graf, ocenění akciového trhu vzrostlo o vrcholných 4000 % oproti HDP. Pokud vezmete v úvahu skutečnost, že čísla HDP byla divoce nafouknuta podhodnocením inflace, můžete si potvrdit, že akciové trhy již nejsou spojeny s realitou. Není divu, že průměrná životní úroveň Američanů od roku 1971 klesá, zatímco KM se pomocí podvodů centrálních bank, které okrádají lidi, stala superdostupnou.

KM se zoufale snaží zachránit přechodem na digitální měny centrálních bank, ale protože ani ty nejsou ničím podloženy, je tato snaha odsouzena k nezdaru.

Jedním z nejviditelnějších nedávných příznaků, že se vláda KM hroutí, je, že francouzská kolonie Rothschildů Francie není schopna platit za dovoz ropy. To (nikoli údajné pracovní spory) způsobuje, že benzinové stanice po celé zemi buď vysychají, nebo se benzín dávkuje.

Také jsme si všimli, že jejich otrocký prezident Emanuelle Macron byl podroben démonické kontrole, jak je vidět na jeho monoklu.

To znamená, že francouzská armáda a republika nyní bojují za osvobození od démonické kontroly.

V USA mezitím vojenské bílé klobouky činí kroky k ukončení celé hororové show Joea Bidena. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že nová vláda v čele s.

Originál v angličtině s videi : https://benjaminfulford.net/