Docvaklo mi to okamžitě, jakmile se ozvala paní Jiřina! Díky za tuto zpětnou reflexi! Takže jsem do vyhledavače zadal prostinké
církevní restituce + valorizace
To je , co????!!!!
Takže církevní restituce, což byla zlodějna sama o sobě se budou valorizovat a samozřejmě, že o PLNOU INFLACI. Ale důchody těch, co ty restituce a její valorizaci platí ze svých daní , například z DPH, spotřební daně nebo daně z nemovitostí nebo srážkové daně ze zbytků naspořených peněz v bance? Tak to prrrrrrrrrrrrr!!!! To prrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Ti nárok nemají. Protože nejde o soukromoprávní dohodu! Že to důchodci měli pojištěno něčím daleko pevnějším, tedy za normálních okolností, než je soukromoprávní dohoda, tedy zákonem?! Nezajímá! Tohle Fialu a jeho asociály nezajímá! Hlavně, že církve dostanou plnou valorizaci o inflaci, takže nebudou škodovat!
Dobře si to pamatujte! Takhle Obludárium zachází se svými občany! neobyčejně mne těší, že mi vláda sděluje, že nejsem občanem druhé, nýbrž třetí kategorie!
V té první jsou národní hosté, tedy Ukrajinci! Na ty být prostě musí za každou cenu!
V té druhé církev a její hodnostáři! Na ty být také musí! Inflace neinflace!
A v té třetí jsme my , všichni ostatní, kteří jim jejich benefity platíme. V podstatě – co Obludárium ukradne nám, dá těm dvěma privilegovaným skupinám nad námi. Co zbude, půjde Zelenskému a na zbrojení! Takhle jednoduché to je!
Věřím, že dál už není nutné nic dodávat!!!!
Nebude vůbec špatně, když i tohle bude šířeno v co největším rozsahu dále!