Polsko razantně zvyšuje mzdy a snižuje daně! Poláci už válcují Čechy nejen nízkými cenami, ale teď budou už i vysokými platy! Fialový vydřiduch dokázal za jediný rok své vlády, co se v historii ještě nikdy nikomu nepodařilo, učinil Poláky bohatší než Čechy!

25 dubna, 2023/0 Komentáře/Kategorie: Blog /Vložil(a): Michael Svatoš
Další šok pro české fialové vydřiduchy přichází z Polska! Po levných potravinách a energiích, a snížení daní, Polsko oznámilo razantní růst mezd! Od června má polská minimální mzda činit nejméně 3600 PLN, (18 360 CZK), a její další brzké zvyšování včera Polákům slíbil náměstek ministra pro rodinu a sociální politiku Stanisław Szwed, který doslova řekl: Výdělky se posouváme na evropské poměry!

Už teď je česká minimální fialová mzda o 700 CZK nižší, než polská před zvýšením, a dokonce o 3000 CZK nižší, než v mnohem chudším Portugalsku i Litvě! Fialový lidojed vládnoucí Česku se nemůže postavit před novináře a jako polský premiér včera oznámit – Letošní stav veřejných financí Polska je historicky nejlepší v moderních dějinách Polska! – protože v Česku jsou rok po Fialově hospodaření veřejné finance v historicky nejhorším stavu v moderních dějinách Česka a očekává se další propad!

Fialový profesor se nemůže ani chlubit, jako se včera pyšnil premiér Polska – Snížili jsme daně Polákům z 18% na 12%. Výdělky do 150 000 CZK ročně nepodléhají žádným daním. Podle studie OECD má Polsko ke svým občanům, k jejich rodinám s více dětmi, ale i k rodičům samoživitelům – nejpřívětivější daňový systém. Místo Poláků jsme zdanili mezinárodní korporace, které se vyhýbaly placení daní v Polsku! – protože jediné, na co fialový profesor evidentně ve dne v noci myslí, je jak dalšími daněmi a poplatky oškubat Čechy, aby mohl nakupovat zbraně, zvyšovat platy přemnožené fialové nomenklatuře, a posílat dary Ukrajincům a Ukrajině, na které prostě Česko nemá ekonomické zdroje!

Poláci tak mají poprvé v moderních dějinách obou zemí nejen vyšší platy, než Češi, ale ještě tam kilo řízků stojí 76, máslo 15, chleba 14, a houska 1,7 CZK! A ukrajinské potraviny, jejichž výroba není podle přísných norem EU o zdravotní bezpečnosti, se k nim nedovážejí, na rozdíl od Česka, jehož vládě je zdraví Čechů evidentně ukradené.