Tak vážení, myslím, že toto je nejkratší a nejvýstižnější vystižení celé situace.

Proč asi ještě nebyl dopaden – a natož odsouzen a potrestán ani jeden pašerák lidí??

EU má 28 členských států. Každý z těchto států má civilní rozvědku, má vojenskou rozvědku = celkem 56 základních zahraničních rozvědných služeb.

Navíc má každý stát svou informační službu ministerstva zahraničí a civilní a vojenskou kontrarozvědku.

Navíc jsou tady naši spolehliví a důvěryhodní partneři – USA a Izrael se svými sítěmi = na světě nejvýkonnějších rozvědek.

……. ani žádná z těchto – pohříchu velice drahých – rozvědek dosud nevypátrala ani jednoho „humanitárního“ pašeráka lidí ……

Uprchlické tábory v Rakousku a Německu provozuje švýcarská soukromá společnost OPS, jejímž majoritním vlastníkem je Barclays Bank, což je hlavní banka Rothschildů.

Stejní lidé provozují „humanitární“ a „lidskoprávní“ organizace po celém světě, včetně Afriky.
Jak je to jednoduché!!!

„Humanitární“ organizace inkasují peníze od vlád států (vybrané od pracujících, daňových poplatníků), které pak velkoryse rozdělují „potřebným“; ti si pak za tyto peníze koupí cestu do Evropy, za kterou zaplatí zpět „humanitárním“ pašerákům.
Po příjezdu do Evropy státy opět platí (z peněz vybraných od daňových poplatníků) za „uprchlíky oné společnosti, co provozuje tábory! A za to vše lobuje u EU pan Soros = pravá ruka Rothschilda, který nutí politiky, aby přijali další miliony „uprchlíků“ ročně.
Kromě rozvracení kultury a nastolení nového řádu, je v tom i docela prima kšeft!
Nejlepší na tom je, že daňoví poplatníci platí „uprchlíkům“ cestu sem, jejich pobyt tady a následné výhody. A procenta z těchto peněz inkasuje světovládná skupina bankéřů …..

No, nésme my v Evropě blbí???