Je zcela evidentní, že česká zločinecká vláda chce úmyslně zničit ČR a české občany pro cizí zájmy – a jistě i pro svůj prospěch. Existuje ještě někdo, kdo to nepochopil a stále jim tleská? Nechápu, že je stále spousta nemyslících zombíků s vymytými mozky, kteří jim ty všechny lži a levárny věří. Z oficiálních zdrojů jsem se dozvěděl pouze tolik, že zahraniční podnikatelé v prvním pololetí letošního roku tu koupili 1311 českých firem a že nejvíce firem získali právě Ukrajinci. Informovala o tom renomovaná poradenská společnost Dun & Bradstreet. Za prvních šest měsíců loňského roku Ukrajinci koupili 329 společností, o 75 víc než ve srovnatelném období 2021 (+30 %). Ptám se dál – kdo jsou tito Ukrajinci, kteří si tu ve velkém mohou dovolit kupovat firmy? Uprchlíci? Nebo snad investoři, či jejich prostředníci, či dokonce mafiáni, které tento stát vyživuje sociálními dávkami, poskytuje jim zdarma bydlení, zdravotní péči, prostě úplně všechno a všechno na úkor vlastního obyvatelstva? Prosím a tím nijak nezpochybňuji péči o skutečné běžence, kteří ztratili střechu nad hlavou v důsledku válečných operací. Nejsem sám, kdo se takto ptá, a ač již k tomu nemám mandát z voleb z roku 2021, stejně se ptám, chcete-li, interpeluji předsedu Vlády ČR Petra Fialu, ministra zahraničí Jana Lipavského a ministra vnitra Víta Rakušana, aby veškeré mnou požadované informace neprodleně sdělili občanům České republiky. Děkuji.
Musíte vědět, co se děje za našimi zády. Fialo, Fialo, cos to zase podepsal ? V dokumentu odeslaném do Bruselu ke schválení navrhuje vláda Petra Fialy zlikvidovat celé české zemědělství a výrobu potravin, uzavřít tisíce zemědělských podniků a úplně zlikvidovat všechna česká stáda a chovy zemědělských zvířat. Celá zemědělská veřejnost se proti tomuto programu postavila a varovala, že dojde nejen k dalšímu dramatickému zvýšení cen potravin, ale též k absolutní závislosti na importech potravin ze Západu EU.
Až 60 % zemědělských podniků v důsledku Fialou nařízeného 23 % redistribučního poplatku uvažuje skončit výrobu a propustit zaměstnance ( nejvyšší redistribuční poplatek ze zemědělské výroby je v zemích EU maximálně 10 – 12 % ! ).
Podle zemědělců, tak v Česku bude možné pěstovat jenom obiloviny, všechno ostatní budeme muset dovážet. A vzhledem k tomu, že nejvíce zemědělců pracuje v živočišné výrobě, dojde na českém venkově k další masivní nezaměstnanosti. A to v době nástupu obrovské hospodářské krize, propouštění a masové imigrace z Ukrajiny! Fiala tak udělá radost jedině západním potravinářským monopolům. Těm předhodí zadarmo všechny české jedlíky – voliče, aby si na nich vydělaly exportem podřadných potravin. Dalším důsledkem této fialové – agro – politiky, bude krom drahoty, také další skvělé vítězství: daně ze zisku z prodeje potravin v Česku půjdou už ne do české, ale do západních státních pokladen. Tím bude zase méně na všechno včetně důchodů, a proto už Fiala plánuje zvednout věk pro odchod do důchodu nad 65 let. Takto se může chovat k vlastnímu národu jenom absolutní ignorant a slouha hesla politiky TOP-09 – nestarat se o to, za jakých podmínek musí žít čeští občané!
Co to znamená konkrétně ? Bochník chleba bude stát 60 korun, oznámil 12. 4. předseda svazu pekařů a požadoval zákaz vývozu pšenice z Česka, aby bylo z čeho chleba vůbec péct ! Portugalské, španělské a italské zemědělství pracuje na tomto principu: doveze se levná pšenice z Ukrajiny, jí se nasytí hospodářská zvířata, mléko a maso se potom zpracují v místním potravinářském průmyslu – a z velké části se vyvezou do ciziny. Výsledkem jsou pracovní místa v zemědělství i v potravinářské výrobě.
A daně ze zisků výrobců potravin putují do domácí státní kasy. Česká Fialová zemědělská politika si dává přesně opačný cíl: Zlikvidovat česká stáda hospodářských zvířat, a tedy i potravinářský průmysl. Budeme pěstovat pouze levnou pšenici – a ta se bude vyvážet do Portugalska, Španělska a Itálie, aby tam mohli nahradit výpadky v dodávkách ukrajinské a ruské pšenice. Česko tak čeká potravinový osud Indonésie, která je sice monopolním vývozcem palmového oleje ( 80 % ), ale pro vlastní obyvatelstvo ho nedává k dispozici, a nebo je pro ně cenově nedostupný !
Kdo si koupí bochník chleba za 100 Kč, až pšenice nebude ani v českých skladech, jestliže Ukrajinci letos nezasadí a nesklidí! ? Koupí si nás za babku. Fiala srazil redistribučním poplatkem české zemědělské dotace na 1 hektar z 5 200 Kč na 2 200 Kč, ale holandský zemědělec dostane ke svým 393 eurům ( asi 10 000 Kč ) na 1 hektar ještě letos přidáno! Fialovo vybíjení zemědělských zvířat v Česku není žádná náhoda, ale pečlivě naplánovaná bruselská politika. Na západě mají být stáda a chovy zachovány, na východě zlikvidovány ! Obdobné je to s produkcí ovoce a zeleniny. Průměrná ziskovost českého zemědělství je 2 600 Kč na 1 hektar (po započtení dotace 5 200 Kč). Fialovým redistribučním poplatkem bude český zemědělec ve ztrátě – 400 Kč z každého 1 hektaru, na kterém zaseje ! Zřejmým cílem vlády ODS, TOP – 09, KDU – ČSL STAN a Pirátů je tak zlikvidovat české zemědělce, jejich majetek – půdu – po nutném krachu, rozprodat ve dražbách – zájem bude mít především značné množství cizinců.
Fialova vláda tak chystá výprodej české půdy úplně stejně, jako předchozí vlády vyprodávaly do ciziny české průmyslové a těžební podniky a strategickou infrastrukturu – vodovody, plynovod. Lidi vzpomeňte si kdo jezdil na Landsmašafty!
Kdo je kolaborant a zaprodanec, což jsme – jste všichni tak hloupí ?