Jeden moudrý Moravák z Poštorné se vyjadřuje vtipně k politice, klepl jako vždy hřebíček na hlavičku.
Svět se v prdel obrací.
Židi válčí, Němci obchodují, ti kteří chodí do práce migranty nechtějí, ti co se povalují v charitách by je vítali, nějaká divná Pirátka by jich dokonce chtěla desetitisíce, faráři przní děcka, v ODS se mezi sebou jebou brňák Fiala s pražákem Klausem, jedni vyhnali z ČR po šesti letech okupace Wermacht SS a německé nespokojence ze Sudet, jiní začali jezdit po 50ti letech na jejich zahradní vzpomínkové párty do Bavor.
Filosofové místo toho aby filosofovali ve školách a pomáhali v blázincích alespoň trochu uzdravovat pacienty, by se chtěli a chtějí srát do řízení státu …….., no sere mere Maryčko Magdónová a mene tekel.
Vypadá to, že zdravý rozum zůstal už jenom u nás amatérských rybářů, myslivců, zahrádkářů, včelařů, chovatelů holubů, kteří jsme absolvovali základní školu ještě za bolševika.
Učitel dnes nesmí lištit po hubě hajzla, který dělá ve třídě bordel a dělá si z kantora prdel po vzoru svých dementních rodičů, policajt se musí nechat napřed od hajzla zastřelit a teprve potom se bránit, aby náhodou nepoužil nepřiměřenou obranu, povaleči se chechtají lidem spěchajícím do práce a kdejakej vaginoid otlačující si prdel na židli utržené ze státních peněz, se nám bude snažit vykládat jak je naše armáda potřebná v nějaké řiti, která se jmenuje Afghanistán a jak Putin ohrožuje Poštornou.

Inteligenci děcek jste šmahem vyřešili podle svých představ, že jste zrušili blbšůle a přifařili jste to do ZŠ a nechť se učitel z toho i posere.
Tak toto by nenapadlo ani moje žáky z vojny, vojína Emila Šarkéziho ze Žiaru nad Hronom či vojína Rezanku z Bardějova, kteří příklad kolik je součet 5 + 7 nespočítali ani na prstech obou ruk. A to měli všechny prsty, protože v práci o žádný z nich přijít nemohl.
Máme to na salámu.
Vy lunti od pravdy a lásky.
Alespoň jste mohli na Hradčanském náměstí, kde jste včera kladli věnce k soše TGM, jej umýt. V televizi to vypadalo, že je osraný holubama víc, než je zdrávo. Už jenom v Benátkách, na tom velkém náměstí (před chrámem dóžů), je těch hoven od holubů víc, jak jich má tatíček na hlavě a na saku.
Nikdy nás žádná kultura nenervovala a neničila, neterorizovala celé městské části, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami.
S nikým, kdo přišel pracovat do Německa se nemuselo mluvit o integraci, o prostředcích začlenění, o bezpečnostním riziku.
Žádný ŘEK nepotřeboval tabulky na to, aby věděl, že se naše ženy nesmí znásilňovat, žádný JAPONEC nemusel být upozorňován na to, že nesmí ženu přivázat za auto a vláčet ulicemi, žádný BRIT, IR, HOLANĎAN nepotřeboval předražené kurzy chování k ženám.
Žádnému THAJCI nemuselo být vysvětlováno, že se ženy nesmí lovit jak zvěř. K žádnému ITALOVI nebyl potřeba odstup na délku paže a na ČÍŇANY jsme nepotřebovali pepřový sprej ani zbraň.
Ve vlaku jsme cestovali beze strachu.
Integrace byla a je pro Řeky, Italy, Vietnamce, Rusy a mnohé jiné národy samozřejmostí. Tito lidé se stali součástí naší kultury a přizpůsobili se našemu způsobu života.

ALE NE TAK MUSLOPRDI ZE ZEMĚ VČEREJŠKA, SE SVÝMI NEKONEČNÝMI POŽADAVKY :
„Chci tady mešitu, chci jen halal jídlo, chci islámské svátky, chci oddělené plovárny, mám 4 ženy a 25 dětí a žádný čas na práci, chci auto, dům a peníze, jinak to tu vyhodím do vzduchu, moje děti nepojedou na školní výlet, všechny nevěřící je třeba zabít a hlavně odstranit všechny kříže atd ………“
Ať to stojí, co to stojí. Bude se loupit, přepadat, popravovat, znásilňovat a vraždit, jako by to bylo to nejsamozřejmější na světě.
Nechceme zde žádné idioty, kteří by náš život chtěli měnit podle svých představ. Popadněte do podpaždí svou kouzelnou lampu, sedněte si na váš létající koberec a leťte zpátky přes Bospor, nebo do Afriky (anebo do prdele, k Alláhovi a pedofilovi Mohamedovi).

Většina Evropanů vám bude vděčná ……… !!!
POŠLI KOMU MŮŽEŠ …….. ! ! Vtipně a jasně sepsáno !!