…..přeposílám, ale abych zachoval pravdivost mailu, musím doplnit toto. Začátkem 21 století jeden můj kamarád byl vysoký diplomat na našem velvyslanectví v Izraeli a popsalo mi z dostupných materiálů, jak to bylo po 2.sv.válce, kolem roku 1948. (Často jsme si večer skypovali)

Vítězné mocnosti chtěly nějak odškodnit holokaust a tak se dohodly, že nehostinná poušť na východním pobřeží Středozemního moře, naprosto nehostinná. kde mohli přežívat jen “beduíni” a která byla pod “správou” Anglie a o kterou nikdo nestál, bude darována Židům a Palestincům a oni si tam vytvoří dva nezávislé státy. Židé v roce 1948 toto rozhodnutí přijali a začali poušť zúrodňovat (David Ben Gurion). Palestincům, kteří nikdy skutečně nepracovali a nebyli schopni takového “pokoření” (pracovat) na protest toto území houfně opustili. Židé v krátké době tuto neúrodnou poušť zúrodnili, postavili prosperující stát  a od té doby se tam Palestinci chtějí vrátit a vracejí. Již i Evropa si začíná uvědomovat jaká slast je žít spolu s Araby , jak bezpracně se nechávají živit “podřízenou rasou”(námi), tak si asi dokážeme představit, jak se v bezprostředním sousedství  s nimi žije Židům. (A Židé tam žili ještě před Palestinci za Velkého Říma jako římská kolonie)

V+W

: Moje úvaha

Nejsem na žádné straně. Jen fakta. Izrael je na území, které bylo tisíce let Palestinské. Od stolu OSN vytvořili nový stát. Dali cizí území jinému státu. Se souhlasem Anglie, USA, Ruska a i našeho státu Stejně jako Mnichovská dohoda v r. 38 u nás. Dnes říkají, že Palestinci si za to mohou sami, protože z 80% palestinců v Gaze podporuje Hamás. U nás 95% lidí podporovalo odboj, který zabíjel fašisty, Němce. Přesto my jsme byli v právu, Palestinci jsou teroristy. Oni jen chtějí svůj stát, naše pohraničí, zpět. Němci praktikovali metodu za jediného zabitého Němce zabít 10 českých lidí. Izrael praktikuje stejnou metodu, oficiálně o tom mluví izraelští politici. Izraelští premiéři svoji kariéru zahájili v komandech, která přepadala plestinské vesnice a vyvražďovala je, muže, ženy i děti. Němci to dělali méně okatě. Zabíjeli ,,Jen muže od 15 let“, ostatní poslali do koncentráku, kde je zpravidla ještě ten den po příjezdu zabili. Třeba Lidice, kde povraždili celkem 340 lidí. Dnes Izrael jedinou raketou zabili kolem 500 lidí v nemocnici v Gaze. Veřejně se mluví o tom, že Gaza je otevřený koncentrační tábor. No a co, komu to vadí? Ale běda, když se ozvou, nebo dokonce pozvednou zbraň. My jim za to uděláme nové Lidice, a svět jim ještě tleská, naše politická garnitura se předhání v cestách do Berlína, pardon do Izraelle, Tel Avivu. Je tu ale rozdíl. Naši odbojáři nebyli teroristy, nezabíjeli nevinné, ale věděli, že nevinní to odnesou. Atentát na Heidricha nehodnotím, ale i atentátníci věděli, odbojáři z Anglie věděli, že se Němci budou mstít. Stovky popravených za schvalování atentátu a vypálené vesnice. Celý svět je dodnes údajně odsuzuje, i když se už historie přepisuje. Kosovo, patřící Srbsku darovali Albánii. Jejich Albánská osvobozenecká armáda byla ta dobrá. Podporovali je všichni demokraté na celém světě v čele dodávek zbraní z USA a humanitárním bombardováním Jugoslávie. Po třech měsících po skončení krize v Kosovu, stejná armáda, stejní albánští velitelé, generálové, napadli zbraněmi z USA Makedonii. Makedonie byla na správné straně, pro Nato, pro USA. A najednou spojenci z Albánie byli médii a politiky označeny za teroristy. Kdo je terorista? Jsou tu jen obyčejní lidé, muži ženy děti z Izraele a Palestiny. Nic víc. MUŽI,ŽENY DĚTI. úsvit