Nejdřív si tohle přečtěte a pak se nezapomeňte podívat na video, které najdete v příloze –  jak se chovají „zubožení váleční uprchlíci“ v zemi, která (jak považují za samozřejmé) je bude nadosmrti živit a jejíž občané budou těmhle saračatům jistě rádi otročit !!!!!!!!!

A nezapomeňte přeposlat – hlavně všem DOBROSERÚM, kteří se nájezdu všech  těch  sarančat nemůžou dočkat !!! – a taky těm, kteří hlásají : „do každé farnosti jednu muslimskou rodinu“ ‚! ! ! !

 

To mi řekla dnes moje 85letá máma.

Neslyšela jsem, že by Němky, Polky, nebo Rusky někam utíkaly , když jejich otcové, bratři, manželé a synové šli do války. Pracovaly až do té doby, kdy se fronta před Moskvou otočila a Rusové zahnali Němce až do Berlína. Nikdo neutíkal. Desertéry totiž okamžitě stříleli. A tohle jsou prostě desertéři. Nebo pouze ekonomičtí migranti, kteří se nudí a někdo jim nakukal, že by to mohli zkusit v Evropě. Evropané jsou to tiž už svou humanitou tak zblblí, že se tu postarají o každého kriminálníka tmavé pleti. Tedy PŘEDEVŠÍM musí mít tmavou pleť. Jinak když ne, tak má smůlu. Bílého tu totiž odsoudí za každou blbost. Dokonce i za to, že si trochu zajódloval. Absurdita vládne. Trestání Evropanů se věnují dostatečně. Ale Afričan tu nebude mít problém! Může znásilňovat, krást a zabíjet. Nikdo ani necekne.

Kdo mi tu chce namluvit, že tihle lidé utíkají před válkou, když začnou hladovku jen proto, že nedostanou hned dům, auto a blondýnu. Prostě to v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nejsou váleční utečenci. Ti vypadají absolutně jinak. Hladoví, vděční, nekradou, neznásilňují a nedomlouvají se na kriminálních činech.

Jak je jen možné, že to ještě stále všichni nepochopili, když to chápe i moje stará matka? Právě ona zažila válku. Tedy v Čechách. A taky transporty Židů. Ti se tenkrát snažili utéct do Švýcarska, ale nikdo je tam nepřijímal. Tak skončili v koncentráku.

Je to hrůza, co se děje. A zdá se, že to ještě nedosáhlo absolutního vrcholu. Na ten se ještě čeká. Co to bude? Jaká zrůdnost? Teror? Válka? Kdo by si to byl býval pomyslel? A stále ještě jsou tu lidé, kteří naivně říkají, že se jim musí pomáhat. Já už fakt nemůžu. Nedá se to se zdravým rozumem vydržet! Však o mně už bulvár píše, že jsem se zbláznila.

Jana Yngland Hrušková, 21.2.2016