Němci rozhodli NEJEN O AUTECH !! Auta se budou vyrábět na východě – PRASATA se budou chovat na západě !!! – protože tamní miliardáři z nás mají málo !!!……A CO MY ? ? ? ? ? ? ?? ? ? – nás tady nechaj postřílet ??? – „Nevotravujte a táhněte na frontu ?!?!? (jak hlásá král Kazimír?)
ale co – hlavně že maji od nás elektřinu „zadara“ !!! – NO NE ?!? . Svatá pravda – co bychom si počali bez EU ! ! !

Němci stručně oznámili, že se spojili s Číňany a že s nimi budou v Číně vyrábět elektromobily VW a Audi a budou je z Číny dovážet do Evropy a tady prodávat, protože se to na rozdíl od výroby elektromobilů v Evropě vyplatí!!

Plán pomateného vládce ČR Fialy, vyrábět z nejdražšího lithia na světě, z nejdražšího hliníku a oceli na světě, nejdražšími energiemi na světě, nejdražší elektromobily na světě, tak narazil na ekonomickou realitu, se kterou si neporadí ani pravověrný maoista, který věří, že může poroučet větru a dešti, a odírat daněmi a drahotou prostý lid i důchodce, jak se mu zlíbí!

Když noviny citovaly šéfa VW Schäfera, že koncern bude investovat a vyrábět pouze v těch zemích, kde je cena elektřiny jen 0.75 CZK za kWh a že se Schäferem souhlasí všichni němečtí průmyslníci a že se průmysl z Čech odstěhuje do Číny, nikdo tomu nevěřil.
Neuplynulo ani půl roku a přichází první zúčtování s energetickou drahotou způsobenou politikou české vlády i slovenské vlády, kterou Fiala a Heger prosadili loni v prosinci v Bruselu.
Průmysl se hroutí a stěhuje, automobily, klíčový základ české ekonomiky budou neprodejné a továrny se postupně zavřou.
Kdo a z čeho bude platit budoucí důchody, státní dluhy, hypotéky, vzdělávání dětí a zdravotnictví, Fialu a jeho pirátské pomocníky, stejně jako první čínské kulturní revolucionáře, nezajímá!
Jejich politika se evidentně řídí všeobecným heslem:
Slava Ukrajině! Ať Čína sílí a vzkvétá! Na Čechy, Moravany a Slezany z vysoka kálíme!

Fiala tak za pouhých „pár měsíců“ své vlády zničil celý český průmysl a budoucnost milionů českých zaměstnanců, důchodců a jejich dětí!