V Bruselu tento víkend vypukla velká válka o evropská prasata! Východní prasata mají být vyhubena, aby západní vepři přinášeli svým majitelům ještě tučnější dividendy! Výroba a prodej vepřového masa v Evropě generuje desítky miliard daní, a ty nyní mají téměř výlučně putovat do státních pokladniček Německa, Belgie, Nizozemska a Španělska.

České a slovenské bravy, ať válku Ukrajině svou existencí zaplatí, rozhodlo se včera v Bruselu! USA a západní EU se chystají zničit české, slovenské, polské a další východní farmáře. Budete se divit, jaký má účel, že jsou v Česku a na Slovensku tak drahé potraviny Evropské země vyvážející potraviny do Česka a na Slovensko zrušily nebo snížily pro své občany daně na potraviny.

Portugalsko zrušilo dne 28. března 2023 DPH na potraviny. Podobně se rozhodlo daň na potraviny nevybírat Nizozemsko. Španělsko se rozhodlo od 1. ledna základní potraviny vůbec nedanit a ostatní snížit pouze na 5% z obvyklých 10%! Stejně se rozhodla i Itálie, a Polsko. Belgie naopak daně na potraviny nesnižovala, protože jich má už léta nízké, jen 5%.

Opakem je Slovensko, za Čaputové odebraných vládou bylo 250 tisíc prasat zlikvidováno bez náhrady. Slovensko za Čaputové kleslo z 0,7 na 0,4 milionu kusů. Avšak ve stejně velkém Portugalsku se jejich počet zvedl z 1,9 na 2,2 milionu. Ve Španělsku z 24 na 34 milionů. Británie zvýšila počet prasat z 4,4 na 4,8 milionu. A USA dokonce ze 65 milionů zvýšily na 75 milionů!

Jak vidíte, počty prasat v Česku i na Slovensku dramaticky klesly až v roce 2022, než jinde se zvyšovaly! A nyní velké odhalení – vepřové v Portugalsku, Španělsku, Itálii, Nizozemsku, Belgii a Německu jsou vykrmováni na rozdíl od českých a slovenských a dalších východních pašíků – ukrajinským obilím – které se loni do Evropy vyváželo bez cel a daní!