Novinky z Německa: Tamní energetická společnost RWE zbourala první větrné elektrárny, a pustila se do rozšiřování těžby hnědého uhlí, které pod nimi leželo, a podle bruselských nařízení na záchranu planety před oteplováním se už nesmělo těžit. Jen likvidací jediného bruselského za dotace postaveného větrníku získali Němci přístup k vytěžení 20 milionů tun hnědého uhlí v jediném dole. Pro srovnání v celé ČR se v))) roce 2021 vytěžilo 29 milionů tun. Němci se také bez uzardění pustili do likvidace celých vesnic, pod kterými v Německu leží další miliony tun uhlí. Z Green Dealu, který Němci vnutili celé Evropě, a díky kterému jsou v ČR energie fialově drahé, se tak přes noc v Německu stal Braun (hnědý) Deal !!!

Celou situaci včera trefně komentoval polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro, když napsal: Němci nám nařizují, abychom uzavřeli doly na uhlí, protože musíme chránit klima. Sami ale doma otevírají nové doly, protože pro Němce není důležité klima, ale jejich peníze. Nejde jim o ekologii, ale o ovládnutí sousedů, aby měli levnou pracovní sílu a trhy pro své výrobky.

Pro Němce je dobrý Polák, chudý Polák – s drahou elektřinou, a bez levného uhlí !!! Člen polské vlády tak přesně popsal, o co Bruselu a Berlínu jde – o kolonizaci východní Evropy a zbídačení jejích obyvatel !!!

Včera nechal Fiala vybubnovat, že nechá postavit 4 jaderné bloky za 1.75 bilionu korun !!! Celou částku na stavbu bloků si půjčí ČR od bankéřů, a peníze pak věnuje polostátní firmě ČEZ. ČEZ je pak prý bude ČR splácet !!! Fialova protičeská politika je jasná ze srovnání s Orbánem. Ten před 14 dny podepsal smlouvu s Ruskem, podle které Rusko postaví v Maďarsku 2 jaderné bloky za 300 miliard korun !!! A Rusko půjčí Maďarsku na stavbu bloků 250 miliard korun! České i maďarské bloky budou výkonem přibližně stejné. Jen díky českým vlastizrádcům jsou rozdíly děsivé:

Jeden Maďarský (ruský) blok bude za 150 miliard, a jeden Český (americký?) blok bude za 437 miliard korun !!! Maďarské bloky bude vlastnit na 100% maďarský stát! České bloky bude vlastnit polostátní parazitující firma ČEZ !!!

Maďarsko dostane na stavbu bloků výhodnou půjčku z Ruska, ČR si na stavbu nevýhodně půjčí od bankéřů, a výhodně biliony půjčí soukromé firmě ČEZ !!!
Vlastizrádná pětikoaliční vláda pokračuje v totální likvidaci českého národa !!!