Teď to dává smysl, proč se Fiala sešel v ,,Kyjevě“ v Polsku, na půdě velvyslanectví USA s polským a ukrajinským protějškem. Zopakuji to. Polsko, Ukrajina USA a Fiala…Už to dává smysl. Poslouchej. Od začátku konfliktu celá sněmovna, celá vláda křičí, jsme ve válce.  A posíláme zbraně, nejvíce a nejdříve ze všech států na světě. Teď Polsko a Ukrajina ratifikují smlouvu o federaci. To tam asi USA nařídilo Polsku a nám, aby jsme to podpořili. Tím de fakto se stane Ukrajina členem NATO a Polsko otevřeně vstoupí jako člen NATO do války, už to ústy polského prezidenta řeklo. A dokonce přiznali, že na Dombasu již mají dva Polské pluky. NATO bude muset zareagovat, ať chce či nechce. USA,Polsko a Fiala jim to zřídilo na údajnou žádost Zelenského v tom Kyjevě. Proto je to tak tajné Putin to předvídal už před 3 lety, kdy vyrazil novinářům řeč prohlášením, že kdo si myslí, že může provokovat velmoc, která vlastní atomové zbraně v domnění, že by je nepoužila, je blázen. Před 2 lety představil nejpokrokovější zbraně hromadného ničení, proti kterým není obrana. Loni na podzim upozornil, že v případě napadení Ruska a bude-li se Rusko cítit ohroženo použije strategické zbraně včetně atomových. Letos po zahájení války Evropu opět varoval, že v případě, že vstoupí do války proti Rusku a vstoupila by noha cizího vojáka na území Ruska, použije atomové taktické zbraně.

Připomínám, že již v r. 1887 podle dokumentů zednářské lóže, plánovali 1. světovou válku, vytvoření ateistického státu (Řijnová socialistická revoluce v Rusku za peníze Německa), 2. světovou válku a dokonce tam plánovali i 3. světovou válku. Teď si k tomu přidejte prohlášení 4 slovenských poslanců 4.ledna 2021, kde mluvili o tom, že na Slovensku bude přídělový systém na potraviny, potravinové lístky. Tak že je to plánované dlouho dopředu.Nikdo nepochybuje, že válka Ukrajiny versus Rusko je zástupná válka USA. Kdo pochybuje, tak se podívejte co USA dělají. Koupí plyn v Rusku a prodají ho Evropě jako jejich, drahý. Budují biologické laboratoře všude kolem Ruska…. Ještě vám to nedává smysl. A proč by jim nevadila atomová válka. Sami vědí, že po takové válce budou USA neobyvatelný stát. Rusko za Uralem bude OK. Minimálně 1/3 Ruska přežije- prohlášení amerických generálů. A to jim nevadí. Naopak, svět po tom bude rozvrácen a oni ho budou moci ovládnout. Počítají, že si za své peníze koupí cokoliv. Už není asi vyhnutí. Připomínám historickou pravdu Kapitalismus nedokáže vyřešit krize jinak, než válkou. A my. půjdem do války a kdo nebude chtít bude zrádce. A že by jsme se vzbouřili zapomeňte. Od 1.6 v Německu přestávají běžencům z Ukrajiny zlaté časy. Nebudou mít volání z mobilů zdarma. kdo bude mít auto dražší než za 7,5 tisíce euro, ho bude muset prodat a žít z těchto peněz. Budou se muset nahlásit a přiznat majetky.. Polsko se připojuje a také jim zatím ruší bezplatné volání na Ukrajinu… Kam půjdou. K nám A myslíte si, že když jich tady bude 2 milióny, budou mlčet, když třeba budeme demonstrovat proti naší účasti ve válce. Nebudou, bude to Fialova pátá kolona. Máme nouzový stav, železnice už dostávají plány, co dělat v případě války, stačí schválit preventivně částečnou mobilizaci s dovětkem, že bude-li potřeba, tak úplnou. A myslíte si, že se vás budou ptát???

Podívejte se co o tom řekli jiní. úsvit

https://www.facebook.com/rado.galimimus/videos/843747736581372

Rok od roku aktuálnější proroctví původních obyvatel Ameriky o dnešní době od Gerald Auger

Goldman Sachs

NOVÝ POHLED NA VÁLKU

Inspitováno příspěvkem na síti:

Jeff Currie – jeden z nejsledovanějších analytiků na světě a hlavní komoditní stratég přední banky Goldman Sachs řekl:

– – – – „Dělám tuhle práci už 30 let a nikdy jsem neviděl trh takový, jaký je teď. Jedná se o krizi „molekul“. (pozn.: krize nejzákladnějších

komodit). Došlo nám všechno. Ať už tomu říkáte jakkoli – ropa, plyn, uhlí, měď, hliník, prostě cokoli. Všechno nám došlo!“ – – –

Nyní můžeme lépe pochopit největší tlak v době covidové právě na zdrojové země, jakými jsou Austrálie, Kanada a nezapomínejme na Rusko? Afrika je totiž ztracena, tu plíživě obsadila Čína.

Západní ekonomika už nemá nic. Pouze katastrofální dluhy a nadcházející hyperinflaci. Rusko má naopak téměř vše. Navíc může své relativně malé dluhy jako zdrojová země splácet ze své levé zadní kapsy.

Proto ,,Západ“ potřebuje dobýt Rusko. A za tímto účelem přetvořil Ukrajinu do

dnešní podoby a snaží se jejím prostřednictvím vtáhnout Evropu do války. Proč se asi ukrajinský vůdce tolik rozčiloval, že se mu nedaří plnit tento zásadní úkol jeho existence na politickém poli? Rusko se však na současné události během dvou desetiletí Putinovy poněkud nevybíravé ,,perestrojky“ dokonale připravilo finančně, ekonomicky i vojensky.

Závěr:

Má-li civilizace přežít, ,,Západ“ se bude muset

smířit s porážkou a následně podstoupit několikadekádový pokles životní

úrovně, aby mohl splatit gigantické dluhy, které nashromáždili „jeho“ parazitní, globálními vlastníky bank dosazení politici.

Teď si to ještě nechceme připustit, ale ve skutečnosti podporou války dodávkami zbraní prohlubujeme krizi a podřezáváme si pod sebou vlastní větev.

Již zmiňovaná hyperinflace a následná hypoteční krize snad křiklounům za jediné dvě barvy otevřou oči, když jim je neotevřel záhadný konec té jediné nemoci, o které se nesmí mluvit.

(David Tesař)