Proč je slepice a její mladší vývojový stupeň v podobě kuřete nepřítelem globalistů? Protože se jedná o maso, které si může chovat každý, kdo má kousek nějakého pozemku! Slepice je hned po včele medonosné druhým nejužitečnějším tvorem na této planetě, protože poskytuje nejen velice chutné maso v mladé fázi vývoje, ale i dlouhodobou produkci vajec v dospělém věku. A to poskytuje lidem potravinovou svobodu a nezávislost na režimu, vytváří to potravinovou nezávislost rodin na venkově.
Na slepicích přežili Češi válku v dobách Protektorátu, ani nacistům slepice nevadily, ale dnes v roce 2022 končí české slepice v lockdownech. A zase jenom v Protektorátu, jinde ne.
Slepice je všežravec a jede rostlinnou i živočišnou stravu. Zobe obilí, zeleninu, ovoce i masové odřezky z kuchyně, šlachovité maso, staré pečivo, no prakticky úplně všechno. Slepice je samoúdržbový tvor, který potřebuje jen minimum zdrojů pro produkci vajec. Vyšších snůšek se dosahuje přikrmováním krmnými směsi a šrotem. Jenže na venkově tohle neplatí, samochovy spočívají právě na tom, že se slepice nechají volně běhat, aby se postaraly samy o sebe a nahrabaly si potravu. Přikrmování obilím je jen doplněk. A teď si představte, co se stane, když nařídíte samochovatelům, že musí mít slepice natrvalo zavřené v kurníku. V tom okamžiku se zvedají náklady na slepice do astronomických výšin. Musíte začít nakupovat krmné směsi, kombinace rostlinných a živočišných šrotů, a to už nelze realizovat ze zbytků z kuchyně.
Kachny a slepice pod otevřeným nebem. V ČR od středy zločin pod pokutou 100 000 Kč až 2 000 000 pro podnikatele.
Když slepice nemůže zobat venku ze země, spořádá opravdu velké objemy krmiva. K čemu to povede? K ukončení samochovů slepic u malých chovatelů. Pod směrnicemi a hrozbami z virů a pokut se zlikvidují chovy kuřat a slepic. Zůstanou jen velkochovy pod státní regulací, normami, emisními poplatky, emisními daněmi z CO2 atd. Zatímco v Chebu nesmí slepice ven, o pár kilometrů dál si promenádují německé slepice pod širým nebem podél silnice. To je celá ta komedie s virem H5N1 v Česku. A globalisté to myslí vážně, protože jim vadí nejen lidé, kteří si sami vyrábí a chovají kuřecí maso a produkují si vejce ze slepic. Vadí jim už i to, že máte doma nezávislost topení a ohříváte se spalováním dřeva z vlastního lesa apod.
Šílenství z Bruselu? Spalování dřeva produkuje více emisí CO2 než fosilní paliva, varují vědci!
Hlásná trouba Evropské unie v podobě serveru Euractiv totiž přinesla v úterý neuvěřitelný článek [3], že skupina evropských vědců pracujících pro Brusel zjistila, že spalování dřeva a dřevní štěpky produkuje ve skutečnosti více emisí CO2 než fosilní paliva, a tudíž by mělo dojít ke změně evropské směrnice RED II (Renewable Energy Directive II), která zavádí pravidlo, že každé nové zdroje energie v EU, které mají mít požehnání Bruselu jako ekologické a nezatížené emisními daněmi, musí splňovat podmínku hranice minimálně 70% nižších emisí CO2, než jaké emise mají fosilní paliva.
Až dosud byla biomasa, tedy palivo rostlinného původu, považováno za ekologické, ale to už podle všeho neplatí. Podle vědců jde totiž o to, že dřevo je primárním sekvestorem, tedy úložištěm pro CO2 z atmosféry. Dřevo je tak doslova nasáklé pohlceným CO2 z ovzduší. Ale když se ty stromy porazí a začne se s nimi topit v kotlech a v kamnech, tak se to CO2 opět vrátí v obrovských objemech do atmosféry, a to není všechno. Holandsko již v roce 2020 rozhodlo, že dřevo nebude považovat za udržitelný zdroj energie [4]. To je panečku šílenství. Dřevo, které se obnovuje, roste, má semena, ze kterých vyroste nový strom, prý není udržitelné palivo. Země, která likviduje a střílí ze zbraní na vlastní farmáře, ale už ničím nepřekvapí
Tohle se brzy bude rovnat v EU teroristickému činu, dřevo určené na topení
Tím, že se začnou kácet lesy na výrobu dřeva a štěpky pro topení, tak tím se začne snižovat plocha lesních porostů určených pro ukládání CO2 z ovzduší, takže o to méně CO2 bude uloženo do stromů a tím více CO2 se bude v atmosféře kumulovat, čím více se bude topit dřevem. Vědci tak naléhají na změnu směrnice RED II v EU, aby naopak označila spalování dřeva jako nejvíce brutální formu znečišťování ovzduší a aby na topení dřevem byly uvaleny emisní daně, vyšší než jsou emisní daně na spalování fosilních paliv jako je uhlí nebo ropa a paliva z ní. Globalisté se nezastaví, nechtějí otrokům a goyim dovolit nezávislost a svobodu, naprosto v ničem. Když máte možnost sami si vyrobit kuřecí maso a nakrmit rodinu, tak jste svobodní. Pokud si sami vyrobíte vejce chovem slepic, jste svobodní.

Total Control lidem sebere všechny myslitelné svobody a jejich formy, ani potraviny se nebudou moci produkovat svépomocí, ani dřevem se nebude smět topit.
Pokud si sami vypěstujete brambory na vlastním pozemku (než vám ho vláda sebere jako v Holandsku farmářům), tak jste svobodní. A pokud si můžete sami zatopit dřevem, jste svobodní. Jenže, když vám uvalí CO2 daň na dřevo, na slepice, na vejce, na brambory dražší než banány, a to všechno ve jménu mantry snižování CO2, tak svoboda mizí a zaniká.
Nebudeš jíst maso, budeš jíst brouky a hmyz. Nebudeš chovat zvíře na pozemku, protože to zvyšuje emise. Nebudeš topit ničím, co by šlo spálit zdarma a levně, protože tím zvyšuješ emise. Takový teror je právě nyní zaváděn všude v západním a už dávno ne vyspělém světě. Už ani dřevem si brzy lidé nezatopí, zatímco budou mrznout ve strachu, aby neplatili vysoké emisní povolenky. Za dobu 2 let covidového teroru si globalisté ověřili, že lidi je možné připravit o svobodu pohybu.
Živočišnou potravu mají nahradit “udržitelné” potraviny z hmyzu anebo z červů, viz. obrázek.
Takže, teď nadchází druhé dějství, likvidace potravinové a energetické svobody. Na konci má být nový společenský systém Total Control, tedy společnosti, kde bez dozoru, směrnice a sledování nepůjde udělat ani krok. Všichni a všechno bude registrované, následně regulované, poté zdaněné a nakonec zakázané pod nějakou bohulibou záminkou obecního blaha nebo ochrany před čímkoliv.

Bez slepic, bez dřeva, bez kuřat, bez hotovosti, bez tepla, bez úspor, bez auta, bez práce… na nepodmíněném příjmu jako otrok odkázaný na milost pána. Je to jen otázka času, než globalisté začnou uvalovat emisní daně na ornou půdu podle výměry, na chovy slepic podle kusů, na vlastníky lesů podle rozlohy zalesnění určené k těžbě na palivové dřevo. Postupují stejně jako v roce 2020. Vytvoří kauzu, povyk a zděšení z viru, zaženou slepice do lockdownů a malí chovatelé se v lockdownech položí a velcí chovatelé s halovými chovy posílí a ovládnou trh a poté zdraží, protože kuře se stane luxusní omezenou potravinou. Pouze se opakuje to, co jsme viděli v letech 2020 až do počátku roku 2022 na lidech. Teror omezování s cílem Velkého resetu všeho, lidí, potravin, dopravy, zaměstnání a hlavně myšlení lidí.

SDÍLEJ DÁLE, ABY SE ZAVČAS LIDI PROBUDILI A HLAVNĚ NEVOLTE TY KTEŘÍ BY TOHLE SVINSTVO