Vaše debata s exministrem Havlíčkem (ne)vážená paní Pekarová Adamová,(opravdu poklad v české historii). Vy jste si dovolila říci panu Havlíčkovi, odborníkovi, úspěšnému ekonomovi, podnikateli a politikovi, aby vrátil diplom. Vy, která jste dosud nic nedokázala, vzdala jste se i funkce ministryně ve vládě, protože na to nemáte. Kolik znáte jazyků? Ano, dokázala jste se, v rámci rozdělování funkcí v pětikoalici, stát předsedkyní sněmovny. Koryto bez rizika, s platem kolem tří set tisíc. Plivat jedovaté sliny, šířit nenávist (a svou hloupost). A to se nestydíte nám říkat, že už si nemůžeme žít nad poměry a žádat vyšší platy. Ano, arogance a pohrdání lidmi máte na rozdávání.
Přečtěte si charakteristiku pana Havlíčka a porovnejte si ji s Vámi.

Karel Havlíček: Vystudoval obor pozemní stavby na Stavební fakultě Českého vysokého učení technického v Praze.Promoval v roce 1992 a získal titul inženýra, v roce 1998 pak získal titul MBA na PIBS při Manchester Metropolitan University. Doktorské studium oboru ekonomika a management dokončil v roce 2004 na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze (získal titul Ph.D.), kde se rovněž na Fakultě financí a účetnictví v roce 2014 habilitoval na docenta. Karel Havlíček je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině a je velkým fanouškem rockové a folkové hudby, o níž příležitostně píše články. Hovoří anglicky, německy, rusky a částečně španělsky, francouzsky a čínsky.V letech 1991 až 2001 byl ředitelem firmy Elcom.Následně v letech 2001 až 2007 pracoval na pozici obchodního ředitele firmy Sindat; v roce 2007 se stal jejím generálním ředitelem a od roku 2015 byl jejím majoritním vlastníkem s podílem 58 %, a to prostřednictvím firmy F-Comp. Skupina Sindat Group se zaměřuje především na textilní průmysl.Před nástupem na vládní pozice na jaře 2019 odešel z funkce jednatele ve společnostech Sindat a SinBio a z dozorčí rady Tylexu Letovice.
Doufám, že vaše asistentka, Kateřina Řežábková, můj mail neodmaže, ale předá ho Vám……..tady platí-kobyla,která už dál nemůže,nejvíc kope !!!!!!!!!!!!!
S pozdravem, Ing. Josef Borský