Nejhorší je, že naše vláda je hrozně pilná – ale nikoli při starostech o blaho svých občanů, ale naopak o všemožné jejich zadupáváni do země a doslova jejich likvidaci. Takřka neuplyne den, aby nevymysleli nějakou sviňárnu.
A dělají to skoro vždy tajně potichounku – jako myšky. A media v naprosté většině ani nepípnou.

Daň z nemovitosti podle energického štítku.EU: Evropská unie v noci ze soboty na neděli jako zloději po tmě schválila největší reformu karbonových daní v Evropské unie od podpisu Maastrichtu přesně před 30 lety. Evropské předsednictví Petra Fialy se rozloučí s vedením EU Rady největším podrazem a zradou na českém národě, který se zapíše do dějin jako Fialovo jařmo českého národa!

Evropští legislativci se totiž dohodli, že uvalí uhlíkové CO2 daně na veškeré nemovitosti v EU podle jejich energetického štítku, z čehož se budou vypočítávat uhlíkové daně. Čím nižší energetickou třídu váš dům, chalupa, rekreační objekt, chata nebo jiná k bydlení určená nemovitost má, tím větší CO2 daně se budou platit. A to zdaleka není všechno.

Dojde k zavedení uhlíkové daně na veškerou dopravu s výjimkou motorových vlaků, které nebudou muset nakupovat emisní povolenky. Evropskou radu Petra Fialy v EU Komisi zastupoval Jozef Síkela, ministr toho mála, co zůstalo z českého průmyslu a obchodu pod Fialovou vládou. …Jsem zvědavý, kdy budeme muset platit za to, že vydechujeme CO2.

Ať už jde celá EU do prdele!!!!