Otázka za milión zní: PROČ MY??? Odpověď musíme najít každý sám za sebe…

„Převzato:

Věděli jste, že ČNB není státní, ale centrální banka, kapitálově ovládaná britskou centrální bankou, která patří Rotchschildům?

Proč česká vláda nechce na rozdíl od vlád okolních zemí kompenzovat českým domácnostem enormní nárůst cen plynu?

Je třeba si uvědomit, že toto všechno má za úkol odvést pozornost od problémů, které se vrší před vládou Petra Fialy a ta si neví s problémy rady. Nejprve zamítla občanům ČR kompenzovat ceny plynu, přestože vlády okolních zemí kompenzace zavedly. Fialova vláda však vzala české občany pod krkem a začne je škrtit. Důvodem pro škrcení je česká koruna. Kompenzace na Slovensku budou sanovány z evropských strukturálních zdrojů naproti úvěrům ECB, Rakousko bude sanovat stejně a Polsko má tu výhodu, že přes jeho území vede plynovod Jamal, který na tranzitu vydělává Varšavě pěkné peníze a polská vláda zisky přesune na sanování polských cen plynu pro domácnosti.

Česká vláda ale s korunou nic moc vymýšlet nemůže, protože k tomu by musela dát souhlas ČNB, tedy její majitel v Londýně. A ten souhlas nevydal. Abyste rozuměli, ČNB není státní, ale centrální banka kapitálově ovládaná britskou centrální bankou, která patří do Rothschildova bankovního impéria.

Koruna potom slouží jako swapová pojistka pro burzovní spekulace na kapitálovém trhu v Londýně. Koruna je totiž vhodným artiklem pro přesuny swapových párů. O tomto české obyvatelstvo, které už více jak 30 let dře v otrockém postavení za méně než třetinové mzdy v porovnání s Německem, neví vůbec nic. Koruna je držena v ČR čistě s jediným úmyslem, jako swapový přístav pro EUR/USD kapitálové trhy v Londýně.

Rusko zavede rublové platby na veškerý export do západních zemí

Takže, teď už to víte. Proto nebylo Fialovi dovoleno kompenzovat přes korunu ceny plynu pro české domácnosti. Ohrozilo by to swapový přístav v ČNB. A lidé začnou být brzy nespokojeni, až uvidí ty faktury, nejen za plyn, ale i za elektřiny, za nájmy, za pronájmy nebytových prostor, za paliva, energie všeho druhu. A o těchto problémech nikdo nesmí informovat. Média v ČR budou mít za úkol odvádět pozornost ven, na Ukrajinu, k Ukrajincům, na Rusko, prostě pryč od domácích problémů. A aby to fungovalo, musí vláda zavčas umlčet opoziční média v ČR.

Ta by totiž o těchto problémech razantně a nevybíravě informovala, což by způsobovalo další erozi v ne tak úplně legitimní vládě Petra Fialy, který je u moci díky zásahu Ústavního soudu, který na poslední chvíli změnil podmínky a snížil procentní hranici pro koalice ke vstupu do sněmovny. Tento šílený krok přivedl k moci strany, které by se samy buď vůbec přes 5% do sněmovny nedostaly, anebo jen těsně a vládu by nesestavily. A proč je tedy boj vlády proti opozičním serverů tak důležitý?

Na vládě vědí, co se na Evropu žene. Mluvčí ruského prezidenta potvrdil, že Rusko bude platby v rublech požadovat od západních nepřátelských států za veškeré suroviny, zboží a služby z Ruska. Nezaplatíš v rublech, nebudeš mít plyn, ani ropu, ani dřevo, ani obilí, ani železnou rudu, ani hliník, ani hnojiva, ani cenné kovy a plyny, které jsou nezbytné pro výrobu čipů a obecně pro polovodičový průmysl.

Jak tedy sami vidíte, nezůstalo jen u plynu. A situaci okamžitě vyhodnotil prezident amerického investičního gigantu BlackRock Rob Kapito, který vyzval Američany, aby se přichystali na období, kdy poprvé od 2. světové války nebude v obchodech to, co si chtějí nakoupit. Mají se připravit na chudobu, nedostatek, poloprázdné nebo místy i zcela prázdné regály. Rusko a Čína se totiž pomalu stávají dvěma super-velmocemi, které ovládnou svět nikoliv zbraněmi, ale surovinově a dodavatelsky.

Bez Ruska a jeho surovin skončí blahobyt na Západě, je konec, říkají globální investoři.

To je a bude jediný výsledek války na Ukrajině, reformát světového řádu. Nemyslete si, že Fiala a jeho kumpáni okolo jsou bez informací. Vědí moc dobře, co se začne dít mezi lidmi, až přestanou zvládat platit hypotéky a spolu s nimi plyn, paliva, elektřinu a životní náklady.

_

Zřejmě si tady užijeme.“