Ruská federace našla za polárním kruhem na Taimyru díky tajícímu permafrostu v okolí okrajových moří Severního ledového oceánu 120 miliard tun ropy a plynu !!! Tato kvalitní „sladká“ ropa prý dokonce údajně překonává kvalitou i ropu Brent a ESP! Má jen 0,05 % síry, proto je vhodná pro výrobu nafty s nízkouhlíkovou stopou.
Je tam tolik ropy, že není vůbec nutné dělat jakákoliv světová opatření proti jejímu nedostatku.
Proto Ruská Federace rozjela veliký projekt VOSTOK OIL a byla pro tento projekt založena společnost Rozněft. Již se začíná stavět na severu milionové město + 2 letiště pro 400 000 zaměstnanců.

Rozjela se výroba loděnic pro veliké ropné zaoceánské tankery pro dopravu po celém světě.
V roce 2024 má začít první těžba a distribuce prvních 30 milionů tun.
(Příklad: Čs. republika spotřebuje za rok 5 mil. tun ropy). Plný výkon začne společnost Rozněft distribuovat v roce 2030 s ročním objemem 100 mil. tun ropy prodeje do světa.
Co to všechno pro USA znamená? Celý ropný byznys bude provozovat jen Ruská federace a část byla nabídnuta Indii. Všechno toto je pro západní byznys totálně smrtící a likvidující.
Ruská federace bude do 10 let nejbohatší a nejvýkonnější ekonomikou na světě. Proto nechápu lži a absolutní neschopnost českých politických hlupáků a nemyslících málo vzdělaných politických trolů, co všechno dokázali zničit a rozkmotřit se s Ruskou federací, se kterou byl náš vztah na velice dobré úrovni.
Proč?? Toto si všechno, co zde píši, může přečíst každý sám.
Taková je skutečnost… Německo, Maďarsko a chystá se již i Francie si začínají uvědomovat a také jim dochází, co je ve hře! Amerika by nejraději ropovod Nord Stream2 vzteky rozbombardovala, což se jí možná povede, ale vše se dá opravit. Je potřeba nekompromisně zastavit kovboje z USA! Protože chcípající kobyla bude schopná všeho před smrtí!
Toto Vám píši proto, abyste se dostali do pravdivého scénáře současné doby. Všechno, co jsem zde uvedl, si může kdokoliv z Vás ověřit, buď na serverech Ruské federace v angličtině nebo v ruštině.
Lze dohledat i všechno s překladačem Google. Ať nás slušné a normální lidi Bůh zachrání před velikým utrpením války a všechno ať dobře dopadne!