Z FB Alda Svoboda 31.1.2023 v 18.44 hodin

Aktuálně: Rusko právě dobylo Bachmut !!! Tisíce ukrajinských vojáků marně prosící Zelenského o stažení v bezvýchodné situaci se ocitlo v zajetí.

Predikce soudných státníků se naplňují. Rusko se nedá porazit. Ani ekonomicky, ani vojensky. Napoleon a Hitler by mohli vyprávět.

Světoví ekonomové předpokládají totální kolaps Evropského hospodářství, sázka na jednu kartu a to na poválečnou obnovu Ukrajiny včetně rozdělení si jejích zdrojů se ukázala jako utopická a pro menší státyručící za bankovní úvěry pro Ukrajinu likvidační.

Mezitím Zelenskyj požaduje od světa 200 stíhaček, válečné lodě, další protiraketové systémy a tanky. Varování vojenských expertů, že další dodávky zbraní na UA se minou účinkem, neboť UA nemá vycvičené posádky k jejich obsluze nejsou brány v potaz.

Rusko dneškem dosáhlo cíle, který prezident Putin stanovil. Dobytí Bachmutu otevírá cestu ARF k celému Donbasu.

Sázka na Ukrajinu se i přes varování ukázala jako sebedestrukční. Bravo Fialo, hrál jsi pocker za všechny státní peníze a prohrál jsi. Bravo Petře Pavle, to tvoje foax pas s Čínou jen urychlí konec ČR pod nadvládou 5K. Majstrštyk.

Konec války na UA je blízko, to je dobře. Co dál? Čína. Pokud má USA ale alespoň malý pud sebezáchovy, bude se držet zpět a stáhne ocas. Nebo snad opět nechá za své zájmy bojovat užitečné idioty tentokráte z Asijských řad?

Předpokládám, že zprávy o dobytí Bachmutu dnes nebudou ve večerních zprávách tématem č.1. Vyčkejte si.