To není Kocourkov ale ukázka iracionality a hyenismu politických elit ve spojení s ekonomickými globálními hráči bez ohledu na cokoliv jiného než vlastní kapsu… To je snad nejlepší příklad debilismu Bruselu a idiocie Česka. Potřebuje někdo ještě nějaký další, myslím jako víc polopatě příklad? Jasně ovčané, máme se v té EU dobře, jako nikdy před tím, já to také říkám. Jen né moc nahlas a na veřejnosti, aby si někdo nemysel, že jsem debil.
Saudská Arábie se stala jedním z největších dovozců ruské ropy na světě! Saudové ruskou levnou ruskou ropu vozí svými tankery přes Egypt do svých přístavů, a pak ji prodávají saudským elektrárnám a saudským motoristům. Díky této levné ruské ropě mají Saudové ještě levnější elektřinu, benzín, naftu a topné oleje, než obvykle! Jenže Saudové vydělávají ještě víc! Protože svou vlastní ropu už doma nespotřebovávají, a těmi samými tankery, které jim domů přivezly ruskou levnou ropu, vyvážejí do Evropy, na zpáteční cestě pro ruskou ropu, svoji drahou saudskou ropu. A tam ji Bruselu draze prodávají, protože Brusel zakázal nakupovat levnou ruskou ropu! Výsledkem celého Bruselského sankčního nesmyslu na ruskou ropu je, že Putin vydělává dvojnásob, protože díky Bruselským sankcím je ropa tak drahá, že si Rusko může dovolit ji prodávat se slevou, a stále vydělává víc, než loni.
Že USA i Saudové vydělávají také dvojnásob, protože sankcemi zdraženou ropu prodávají Evropě za Bruselské ceny! Na celém bruselském sankčním nesmyslu se přiživují Irán, Indie, Egypt, Čína, Indonésie, prostě úplně všichni – jediní Evropané mají díky Bruselským sankcím tu největší Drahotu na světě! Evropské výrobky se po celém světě díky bruselské drahotě stávají neprodejné.
Ze zahraničních médií. Přeloženo do Češtiny.