Robert Fico by měl nejlépe k tomuto skandálu uspořádat tiskovou konferenci a zvážit po volbách přijetí obdobného zákona na Slovensku, jako je americký zákon FARA. A to samé by měly navrhnout vlastenecké strany v ČR. Totéž vměšování z ciziny se může stát u příštích českých voleb. Výsledek naší investigace ukazuje, že Slovensko je terčem obrovské CiPSO operace s cílem ovlivnění veřejného mínění s cílem vsugerovat voličům, že když budou volit levici v čele s Robertem Ficem, Slovensko se dostane pod ruskou sférou vlivu, což je samozřejmě nesmysl. CiPSO je zkratka pro Centres of Informational and Psychological Operations, tedy Centra informačních a psychologických operací.

Robert Fico není proruský politik, je to pro-evropský politik, ale s poučením. Po událostech z roku 2018 zjistil, jak funguje nezisková a nevládní mafie, co je to Open Society, o které do roku 2018 psal jenom Aeronet a pár slovenských alternativních serverů. Do roku 2018 o nějaké NGO hrozbě Ficova vláda tehdy netušila a neměla zájem vliv NGO armády na ose non-profit -> média -> politika cokoliv měnit nebo regulovat. Státní převrat v roce 2018 řízený přímo NGO útvary Open Society v ulicích slovenských měst dal Robertu Ficovi lekci.

Nyní se to opakuje, ale má to tvrdší gradaci. Teď už se do předvolební kampaně na Slovensku přímo vměšuje londýnská NGO v čele s vysoce postavenými politiky a lobbisty, už na to nejsou používání prostředníci a emisaři vyslaní na Slovensko. Volby 30. září v sobotu se stanou centrem boje o světovou orientaci země pod Tatrami a nedivili bychom se v redakci, kdyby došlo k pokusům o zmanipulování voleb jako zoufalý pokus zoufalých pravicových stran a jejich chlebodárců a NGO podporovatelů z Londýna. Pokud je Londýn schopen ovlivňovat přímo předvolební kampaň na Slovensku, nelze vyloučit, že jsou schopni i dalších věcí.

-VK-
PS: „Pávek“ už si taky přisadil!!! A dobře mu to Fico vpálil, že je držitelem nejvyššího ČS vyznamenání Zlatého lva!