Má pravdu!

Seberte všechny peníze důchodcům, ať jsou pro potřebné. Ano a co se všichni diví,
vždyť stát platí na studenta a je mu jedno co studuje, odhlasovali jste si do parlamentu bandu vzdělaných blbů, a ti co vytvářejí peníze jsou utiskováni byrokracií a idiotskými zákony, tak trpte – volíte si idioty tak trpte.
Důchodcům se nevalorizuje, církvím ano, na dělostřelecké granáty je, na zdravotnictví a školství není, trpte zasloužíme si to. Všichni mají plnou hubu, že komunisté jsou zlo, ale na hrad si zvolí kariérního komunistu s ženou politručkou, rozvědčík pak oznámí národu, že je vyčleněno 40 miliard na pomoc Ukrajině – ku..a a z čeho je asi vyčlenila naše slavná vláda, asi
je někde sebrala – nevadí tak trpme dál… a dobře nám tak. Ještě bych dodal, že máme asi 13 tisíc neziskových organizací, z nichž víc než polovina není charitativních, ale politických a stát jim ročně poskytuje cca 16 miliard Kč. Máme taky zhruba 30 soukromých vysokých škol, které neučí jediný technický či přírodovědný obor, ale jen politologii, sociologii a další zcela zbytečné předměty, takže ročně vyjde do světa zhruba 300 politologů a dalších, a podle toho to vypadá. Nicméně, máme ale střední školu na výchovu youtuberů, nemluvě o bezpočtu kouček na všechno možné i nemožné, bloggerů obojího pohlaví, youtuberů, aktivistů, ale těžko se sežene řemeslník. Tak to by stačilo.

Radomir Dolanský.

Napsal to za téměř za celý národ!!! Pokud nad tím mávneš
rukou a vymažeš bez přečtení – taky řešení. Tebe se to přece netýká!
Pokud si to opravdu přečteš, pak uznej zda se spisovatel v
něčem mýlí, či ne!
Skvěle zhodnocená situace celých 33 let od konce r. 1989.

Velice děkuji za přeposlání.