Vážení nespokojení a pobouření spoluobčané,

vyzýváme vás tímto k účasti na demonstrativní STÁVCE v úterý 12. 9. 2023! Stávky se mohou účastnit všichni Češi, Moravané a Slezané, kteří trpí arogancí politilků pětikoalice a žádají razantní změnu chování vlády a politické reprezentace zejména v oblasti cen energií, sociálního systému, migrace i ztráty suverenity naší země. Naším cílem je, abychom se spojili v silném a jednotném národním proudu, který postupně donutí naše proradné politické představitele nám naslouchat a aktivně řešit kritické otázky dnešní doby!

Této demonstrativní Stávky se může zúčastnit každý z vás a může ji projevit různými způsoby:

  1. Nošením placek s logem stávky (nejen 12. 9., ale můžete začít již nyní) – začínáme je již teď šířit přes naše krajské koordinátory, pokud budete mít o placky zájem, napište nám na mail stavka@stavkovyvybor.cz. Na webu jsou připravené pro tisk na stránce stavkovyvybor.cz/materialy.php – pokud by si je chtěl někdo sám vyrobit. Je možné například i vytisknout na samolepící papír a přilepit na triko. Dále nošením jakýchkoliv našich národních symbolů během celého dne 12. 9.
  2. Již nyní začínáme šířit letáky. Vyzýváme všechny, kteří se chtějí zapojit – na stránce stavkovyvybor.cz/materialy.php jsou připraveny letáky v barevném, ale i černobílém provedení ve formátu PDF ve variantách A4, A5, A6 – Pětikoaliční vládu již nyní odmítá 3/4 občanů – to je více než 6 000 000 dospělých obyvatel ČR. Všem těmto lidem musíme dát na vědomí, že se mohou aktivně účastnit naší stávky. Když každý z 10 000 lidí vytiskne 100 papírů a rozstříhá je na 400 letáků ve formátu A6 – uděláme 4 miliony letáků! Rozneseme je sousedům do schránek, vylepíme na sloupy, necháme ve vlacích – všichni se o stávce dozví a mohou se přidat!
  3. Na webu zprovozníme klikací pochodeň a budeme počítat, kolik lidí tuto pochodeň virtuálně zapálí.
  4. Zveřejnímě telefoní číslo, kam budou moci lidé posílat SMS a počet SMS bude zveřejněn.
  5. Od 13 do 14 hodin se chceme skutečně zastavit! Zastavit činnost. Ale pouze lidé, kteří si to mohou dovolit a neohrožuje to jejich existenci. Neděláme hospodářskou stávku. Důležité je hlavně dát ostatním na vědomí, že se stávky účastníme!
  6. Chceme, aby se v různých městech lidé spolu setkávali, aby se ti, kteří jsou odhodlaní se veřejně postavit za náš národ, mohli společně potkat. Proto vyhlašujeme naše společné místo setkání ve všech městech na hlavním náměstí v 18 hodin 12. 9. Budeme rádi, když z těchto společných setkání (nejsou to organizované demonstrace) uděláte společné foky a videa a pošlete na mail stavka@stavkovyvybor.cz (nebo např. přes uschovna.cz, pokud se nevejdou do mailu). Ale hlavně se musíme vzájemně setkat a poznat.
  7. Kreativitě se meze nekladou! 12. 9. bude svátkem našeho společného odporu proti pětikoaliční destrukci naší země. Tedy pokud nějaká skupina vytvoří jakoukoliv aktivitu podporující naší společnou stávku –  natáčejte videa a posílejte nám je také. Ta nejlepší sestříháme do společného videa. Další návody ještě řekneme v našich pravidelných vysíláních.
  8. Podpořte stávku svým podpisem (může i nemusí být veřejný) na našem webu: stavkovyvybor.cz/podepsat.php

Tato stávka je koncipována regionálně, takže každý z vás může zůstat ve své obci a sdružit se do menších skupin, ve větších městech budou stávkové aktivity koordinovat naši regionální a krajští zástupci. Kontakty a bližší informace prosíme vyhledejte na stavkovyvybor.cz, popřípadě vaše dotazy posílejte na email koordinator@stavkovyvybor.cz nebo volejte na naší infolinku 774 114 308.

Věříme, ze Stávka se stane úspěšným pokračováním naší dlouholeté snahy o zlepšení kvality života a zajištění jeho bezpečnosti pro nás a naše děti v naší milované zemi. Cílem stávky je ukázat kolik nás je. Kolik lidí je ochotno se veřejně postavit za naší zemi a říct, že už toho bylo opravdu dost. A také se vzájemně poznat a uvědomit si, že naším spojením vznikne ohromná síla. Stávkou naše společná aktivita nekončí, ale začíná! Důležité je, abychom spojili všechny naše síly do společného národního proudu a společně bojovali za naše národní zájmy!

PROSÍME, PŘEPOSÍLEJTE TENTO MAIL VAŠIM ZNÁMÝM A PŘÁTELŮM. JEN SPOLEČNÝMI SILAMI MŮŽEME ZASTAVIT DESTRUKCI A POSUNOUT SITUACI V NAŠÍ ZEMI POZITIVNÍM SMĚREM!

Mnoho dalších informací včetně videjí najdete na webu stavkovyvybor.cz

Těšíme se na 12. září!

Váš Stávkový výbor

PS: Stávkový výbor je neformální sdružení myšlenkových proudů v naší společnosti, kterému záleží na blahu a bezpečnosti našich spoluobčanů. Bližší informace získáte na www.stavkovyvybor.cz. Vaše dotazy, prosíme, zasílejte na email koordinator@stavkovyvybor.cz nebo volejte na naši infolinku 774 114 308. Děkujeme.