1. Dr. David Martin & Reiner Fuellmich: Žádný nový koronavirus (a varianty) tu nejsou [exkluzivní rozhovor]

Dr. David Martin, odborník na patentové právo, v tomto rozhovoru s německým právníkem dr. Fuellmichem sdílí šokující fakta o dnešní situaci kolem koronaviru.

2. EXKLUZIVNĚ: Dr. Martin odhaluje, jak covid pandemie byla naplánovaná & jak covid „vakcíny” nejsou vakcínami

Exkluzivní rozhovor s dr. Davidem Martinem, odborníkem na patentové právo, ve kterém na faktech poukazuje na to, že celá covid pandemie byla předem naplánovaná, a že „covid vakcíny” jsou biologickou zbraní. Za překlad děkuji Josefovi T.

3. Gigi Young – Oni vás potřebují

V čem spočívá naše největší síla, porazit elitu? A jaká je jejich největší slabina? Na tuto a také otázku ohledně toho, co dělat, když covid očkování bude povinné, odpovídá Gigi v tomto videu. Velmi doporučuji.

4. EXKLUZIVNĚ: „45 tisíc úmrtí po covid injekci,” tvrdí vládní informátorka v USA & právník podává žalobu

Před pár dny vystoupil na veřejnosti právník Thomas Renz a sdílel šokující zprávu od vládní informátorky, že po covid injekci zemřelo minimálně 45 tisíc lidí, a že vláda utajuje skutečný počet úmrtí a poškození. Právník Renz s podporou Amerických lékařů z první linie podává žalobu na základě přísežného prohlášení této informátorky, pod hrozbou křivé přísahy. Více ve videu.

5. Dopis lékařům: Čtyři nové vědecké objevy týkající se bezpečnosti a účinnosti vakcín proti COVIDu-19

Lékaři pro Covid etiku v tomto dopise apelují na lékaře a představují čtyři zásadní objevy poukazující na vážné pochybnosti s ohledem na očkování proti covidu a jeho potenciální nebezpečí. Více v článku.

6. Dr. Sucharit Bhakdi – Vysvětlení očkování proti covidu (neberte si druhou dávku)

Dr. Sucharit Bhakdi názorně vysvětluje problematiku očkování proti covidu a důrazně vyzývá lidi, aby si nebrali druhou dávk, a aby se očkování zastavilo. Více ve videu.

7. Dr. Bridle – Jednoduchý experiment prokazující, že roušky jsou k ničemu (tohle všem ukažte)

Virový imunolog dr. Byram Bridle předvádí názornou ukázku toho, že roušky jsou naprosto nefunkční z hlediska zabránění přenosu kapének. I když budeme brát to, že „viry” se šíří skrze kapénky, i z tohoto pohledu nedávají roušky smysl. Více ve videu.

8. Corbett Report – Světovládci připravují kyber pandemii (#Nový svět další týden)

V této epizodě s Jamesem Corbettem a Jamesem Pilatem se mimo jiné dozvíme o Cyber Polygonu, cvičení jako příprava na možnou kyber pandemii, které je podpořeno nikým jiným, než Světovým ekonomickým fórem. Více zajímavých zpráv ve videu.

9. Doktoři pro Covid etiku: Odborné stanovisko k vakcíně Comirnaty-COVID-19 – Očkování dětí

10. DŮLEŽITÉ – Nová studie prokazuje nebezpečí nošení roušek u dětí

V prestižním časopise Americké lékařské asociace před pár dny vyšla studie prokazující nepříznivý vliv nošení roušek u dětí. Více ve videu.