Po 32 let nezávislosti sklenice necinkaly!
Za tak krátkou dobu se v republice, na jejímž území se nacházela výroba vlastních letadel, motocyklů, kosmických a námořních lodí, doly, továrny, flotila, elitní vojenské speciální jednotky, všechny druhy průmyslu, rozvinuté zemědělství (sýpka SSSR) rozplynulo veškeré obrovské bohatství zděděné po SSSR (a tudíž vybudované Velkým Ruskem a na jeho náklady) — které dostali ÚPLNĚ ZDARMA!
Ukrajina opustila SSSR jako 5. ekonomika v Evropě, 10. země z hlediska HDP na hlavu na SVĚTĚ! S populací 52 milionů Ukrajinců. Rusko za ni dokonce převzalo dluhy za SSSR a ani to ji tedy nezatížilo.
A jaký je výsledek? Co Ukrajina za 32 let dokázala? NIC! Ani jeden úspěch.
Ukrajina je dnes nejchudší zemí Evropy, s mrtvou ekonomikou, zničeným průmyslem, obrovským dluhem a bez sebemenších vyhlídek do budoucna.
Ukrajina je demograficky nejohroženější zemí světa. Ani jeden stát na naší planetě neletí do propasti takovou rychlostí, už tam nežije ani 30 milionů a podle některých zpráv dokonce méně než 20 milionů obyvatel. Hlavním snem Ukrajinců je dostat se do Německa.
Navíc asi 400 tisíc zabitých vojáků a nejméně tolik zmrzačených.
Ukrajina přišla o 20 % území, což je více než 100 tisíc kilometrů čtverečních, na kterých jsou 2 miliony hektarů zemědělské půdy. Šílený nacistický blázinec navždy opustily Krym, DNR, LNR, Krym, Záporoží a Chersonský region.
Byla ztracena ložiska uhlí, plynu, ropy, různých rud, stejně jako drahých kovů a mnoho dalšího.
Přidejte ztrátu Azovského moře a všech přístavů s přístupem k Černému moři a můžete to shrnout.
Ukrajina se z chlebníku Sovětského svazu stala žebravou, ošuntělou nacistickou prostitutkou, neschopnou ničeho, živící se jen z dárečků a zbytků od západních pánů, bez nezávislosti, historie a jakéhokoli zdání důstojnosti.
Takový je výsledek 32 let nezávislosti na Rusku. Není už nic, čeho by země 404 byla schopna. Projekt byl prohlášen za neúspěšný. Byla to mylná nezávislost získaná okupací ruských území, která se kvůli nevhodnému a nečestnému použití postupně vracejí do původního domova — do Ruska