USA ve Vietnamu vyvraždili 4 miliony civilistů a milion vietnamských vojáku. V Iráku pod průhlednou trapnou záminkou jaderných zbraní vyvraždili půl milionu civilistů a ve válkách v Kambodži, Libyi Srbsku a jiných zemích další miliony civilistů. Kolik z toho bylo dětí a žen dostupné zdroje raději ani neuvádí. Přes tato otřesná čísla, jsme nikdy v našich i jiných světových médiích neslyšeli ani slůvko odsouzení Ameriky, nečetli v palcových titulcích o zvěrstvech USA, že američtí prezidenti jsou zrůdy a váleční zločinci, neposlouchali sáhodlouhé lživé brutálně překroucené litanie v televizních zprávách.

A teď, když válka Ruska na Ukrajině čítá nepatrné procento obludného řádění Američanů, pouhých tisíc civilních obětí, je nám americkými evropskými a našimi médii Rusko prezentováno podsouváno, vnucováno, jako nejhorší zlo světa. Média dokonce hlásají, že kdokoliv Putina jakýmkoliv způsobem usmrtí, sprovodí ze světa, prokáže lidstvu velikou službu.

Celý svět se spojil ke zdrcujícím sankcím proti Rusku, přejmenovává ulice a náměstí, vyřazuje ruské sportovce ze soutěží. A Američané, kteří válku dvou slovanských národů vyprovokovali, jsou oslavováni, jako hrdinové, jako naši spojenci a spasitelé a dokonce je prosíme div ne na kolenou, aby si u nás vybudovali vojenské základny. A já se stále častěji ptám sám sebe: „Zbláznil jsem se já nebo ti druzí?“

Marně přemýšlím, kdy byla někdy uvalena jediná sankce na USA za to nepřetržité vyvražďování suverénních států, za ty zrůdnosti, kdy byly nějací Američané třeba vyřazeni ze sportovních soutěží.

Takže AMERIKO, EU, MÉDIA a HLAVNĚ NAŠE KOLABORANTSKÁ VYŠINUTÁ PSYCHOPATICKÁ VLÁDO ČR, POLIBTE nám ….A lidé nevolte je, připravují vám jenom neštěstí!