Selskej rozum říká, že je to pravda – ale je vůbec povoleno mít selský rozum?
Předmět: V Bělorusku vyvinuli „imunitu“ na Covid 🙂
Koronavirus je jen další chřipka. Pro někoho horší chřipka, pro někoho méně nebezpečná nemoc než obyčejná chřipka.
Nejvíce lidí v „pandemií“ postižených zemích zabíjí nikoli Covid-19, ale nesmyslný teror vládních opatření a zákazů, nemoci z nošení roušek (které jsou vynikající kultivační místo pro všechny viry, baktérie, plísně – a to jak z okolního vzduchu, tak z rukou, tak z dechu nositele roušky) a uměle vyvolaný strach.
Proč to tvrdím?
Na základě důkazů z Běloruska.
Ne, nejsou to žádné údaje dodané Lukašenkem.
Jsou to údaje, dodané našimi západními médii hlavního proudu:
1. Bělorusko ani na jaře, ani v létě, ani na podzim nezavedlo žádná karanténní opatření
2. V Bělorusku již od srpnových voleb probíhají na protest proti výsledkům prezidentských voleb a proti vládě prezidenta Lukašenka téměř denně masové demonstrace (prý) za účasti tisíců a tisíců lidí.
3. Kteří nedodržují žádné rozestupy 2m od sebe, natožpak pravidlo jeden člověk na 15m2.
4. Přesto v Bělorusku neumírají lidé na Covid-19.
5. Úmrtnost se naprosto nijak statisticky zaznamenatelně nezvýšila – pokud by tomu tak bylo, organizátoři protestů (jak ti v Bělorusku, tak ti na Západě) by toho okamžitě využili k dalšímu obviňování Lukašenkovy vlády a k eskalaci snah o barevnou revoluci.
6. Pokud by Covid-19 zabíjel, pak by všichni účastníci těchto (prý) masových protestů museli mít během těch 3 měsíců téměř jistě Covid a navíc nakazit všechny svoje příbuzné a známé.
7. Vzhledem k prachmizerné lékařské péči v Bělorusku (to bych se vsadil), by museli účastníci protestů proti Lukašenkovi masově umírat, stejně jako jejich příbuzní a známí.
8. Ale oni neumírají.
9. Kdyby umírali, tak už by po téměř 3 měsících (prý) masových protestů neměl na demonstrace kdo přijít.
10. Asi Bělorusům nikdo neřekl, že se mají třást strachy z Covidu-19
11. Asi jim nikdo nezlomil psychiku natolik, aby umírali strachem z nemoci Covid-19 a na zanedbanou lékařskou péči o jiné nemoci.
„Pokud by Covid byl výjimečně nebezpečná nemoc, pak by museli hromadně umírat demonstranti z běloruských protestů. Neumírají.

Covid zabíjí v ČR i ty, kteří ho nechytili. Bojí se k lékaři, zrušili jim operace

A výsledek? Podle ministerstva zdravotnictví do konce října tisíc mrtvých, kteří by v době před koronavirem žili. A to kvůli tomu, že ze strachu z covidu nešli na preventivní plánovaná vyšetření, zanedbali kvůli tomu svůj zdravotní stav nebo jim nemocnice odložily plánované zákroky.

Covid-19 zabíjí méně lidí, než Česká televize, Nova, Prima a další hlásné trouby propagandy strachu a falešných proroků apokalypsy, jakými jsou osoby nesoucí osobní odpovědnost za smrt tisíců lidí – Flégr, Hořejší, Šerý, Prymula, Kubek, Fridrichová, Dvořák a další a další.
Autor: MICHAL BRAND
Zdroj: https://pravyprostor.cz