23 let se tu střídala pravice a levice … 
Za 23 let jsme ztratili suverenitu, samostatnost, státní majetky. Země je rozkradená, finance odtékají pěnězovody na soukromé zahraniční účty a republika je zadlužená. Silnice děravé, pracovat se nevyplácí, sociální systém podporuje „nefakčenka“ a postiženým invalidům a důchodcům krátí dávky, zdravotnictví přestává fungovat. Politické strany jsou napojeny na mafie a ovládány kmotry.
Zdrojem "financí" (a tím i bohatství státu) je soukromý sektor. Protože soukromé podnikání je dnes u nás prakticky bez podpory, tak soukromníci krachují. Daně se zvyšují a špatně vybírají a zadluženost státu stoupá. Pravice jen bezhlavě škrtala a zvyšovala daně. Levice zase bezhlavě rozdávala na úkor zadluženosti státu.

Nemyslíte, že je čas na změnu?

Ano, chce to změnu!
Jediná možná "mírová" cesta vede skrz volby. Díky za ty předčasné …

Půjdete k volbám? A koho budete volit?
Že volby nic nezmění? Ano, to je pravda. Pokud se lidé nezvednou a k urnám nedorazí, tak se opravdu nic nezmění. K volbám chodí průměrně 50% voličů. Co Ti ostatní? Proč nemají o volby zájem? Že malé strany nemají šanci? Mají! Stačí když se zvedne těch zbývajících 50% a dá hlas nové malé straně. Jedné nebo dvěma a rázem se z nich stanou strany nejsilnější!

A komu mám dát ten hlas?
Určitě ne těm, kteří tuto zemi za 23 let zpustošili a rozkradli.

ODS – nejednotná strana, která nedrží pohromadě a chce povolat zpět Václava Klause. Toho Klause, který připravil rozkradení státu (privatizace) a který vyhlásil před několika měsíci „slavnou“ amnestii.
ČSSD – nejednotná, slibující zvyšování daní a také, jak už několikrát předvedla, navyšování státního dluhu.
TOP09 – strana, která slibovala tu „pravou“ pravici. Pravici, která za pomoci Kalouska dělala nelogické škrty, zvýšila snad všechny možné daně a nezvládla reformy.
VV a LIDEM – ti se „narodili“ pro blaho této republiky a chtěli vymýtit dinosaury. Místo toho se již „pohřbili“ zcela sami.
KSČM – těm starším není třeba připomínat. Politická vězení, prázdné regály, pomeranče na Vánoce, dovolená pro vyvolené. Kdo nebyl v partaji, měl peklo na zemi.

Původní myšlenky, staré tváře, nová parta – strany které vznikli roztříštěním levice
SPOZ – strana vytvořená údajně příznivci Zemana. Prezidenta Zemana, který jmenoval vládu "kamarádů", kteří bez mandátu a důvěry začali dosazovat do významných funkcí a dozorčích rad své další kamarády.
LEV21 – strana založená Paroubkem. Paroubkem, který již měl možnost předvést, že mu jde o blaho ČR a neudělal to. Navíc přivedl největší levicovou stranu do krize a byl ze strany „odejit“.

Pokud zvolíme stávající strany (nebo jejich „potomky“), tak se NIC NEZMĚNÍ!

Oni neví jak to udělat. Strany vedou lidé, kteří nic nedokázali a rovnou ze školy nám šli vládnout. Kdyby věděli jak to vše udělat, tak už to udělali. Za 23 let k tomu měli mnoho příležitostí.
A co nové strany? VV nám předvedly, že voličům lhaly. I já jejím slibům uvěřil. Obdobně fungovala i strana Zelení.

Nová strana není záruka, nová strana je NADĚJE!

Je potřeba zvolit do sněmovny nové strany!
Osobně sledují 2 roky vývoj některých nových stran, hnutí a osob. Myslím si, že nejlepšími „kandidáty“ na vstup do sněmovny jsou z nových stran Úsvit přímé demokracie (Tomio Okamura) a ANO (Andrej Babiš). Oba sledují politickou scénu několik let a nahlas nazývají věci pravými jmény. Oba jsou úspěšní podnikatelé. Oba chtějí přímou demokracii. S oběma pány jsem se setkal osobně a s oběma jsem měl možnost i hovořit. Myslím si, že pokud by se do sněmovny dostala tato dvě hnutí, máme našlápnuto správným směrem.

Já si z výše uvedených vybral ANO a stal se před rokem jeho aktivním členem. Udělám vše proto, abychom se měli v naší zemi zase dobře!

A co Vy …?
Půjdete k volbám?
Komu dáte svůj hlas?
Podpoříte ANO?

 Libor Truhlář