od K. Samkové

 

VRAŽDA NOVINÁŘE NA SLOVENSKU??

Je to jako se studentem Šmídem, s pádem letadla nad Ukrajinou, zbraněmi

hromadného ničení v Iráku atd atd.

 

Když zabil novináře Mrázek, tak to bylo všem mediálním řvounům jedno. Když se mladej kluk, sportovec, co předal Cibulkovi jeho seznamy, utopil asi ve 20 cm vody, tak to žádnýho novináře nezajímalo, že při Dubčekově bouračce zmizela jeho aktovka s dokumenty potvrzující Dolejšího analýzu 17. listopadu ani štěk o tom v novinách. Když černoch v Itálii zabije a rozčtvrtí blondýnu a sní ji srdce a vagínu, tak o tom novináři napíšou na půl huby jen proto, že si někdo lidštější vezme pistoli a postřílí náhodně pár černochů.

 

(Pak slyšíme v novinách o tom, jak místní strašně protestují proti rasismu a na fotce je pár černochů a smažek)

Když Havel vychvaloval humanitární bombardování včetně Srbské televize a při tom zabitých novinářů tak novináři jásali.

 

Pravidlo zní – jakmile je z toho hned mezinárodní mediální kauza, tak je to připravené, pod falešnou vlajkou, vrazi jsou z té party, co řve. Důvod je útok na Fica, kterej nechce uprchlíky a totální zničení své země.

 

Když novinářský hyeny uštvou k smrti Ransdorfa či Karla Slezáka, tak se jich pár raduje a zbytek na to kašle. Takže věřit, že jsou šokováni jen proto, že umřel cizí chlápek nejde

Taky křičej jen samí profláklí ….. jako Vašáryová, ČT-gang, Bakala-boys atd.

 

Jo a když něco platí Soros, tak dá prachy Open Society, ta je dá neziskovce (jen si rozklikávejte dárce neziskovky který chválí v TV) neziskovka je dá placenejm řvounům, kteří vůbec nemusí vědět, co dělají. Pak se dá pokyn manažerům velkejch bank a firem (nemá tam snad Soros investováno), politikům, spravovatelům norskejch a korejskejch fondů (cože jim na nás tak záleží) cizí ambasády atd. Pořád to samé dokola.

 

Jo a víte, co je vlivový agent? To se vytipuje někdo, se samovolně „správnými“ názory a tomu se umetá cestička. Ten si doopravdy může myslet, že ho nikdo neplatí (jen neví, že se zatlačilo na ty, co mu přiklepli zakázky, sponzorování atd.)

A že lidi vidí za vším Sorose. Sám se vytahoval, že má v Evropském parlamentu stovky „přátel“ tím myslí zkorumpovance.

I západní noviny psaly, že Soros dával Chartě milióny dolarů ročně, CIA sama hlásila že jim dává navíc půlku toho, co na Chartu dávaj sami. To není těžký vygooglovat. ČT sama říkala, že Havla vybíral Tigrid z Paříže a jindy přímo řekla, že Tigrid pracoval pro CIA. Tak jak toho Sorose nemáme vidět za každým Havloidem.

 

Komunista Štěpán popisuje, jak za mlácení na Národní seděl Havel ve stejný Kavárně jako Lorenz. Za pár měsíců zemřel zcela přirozenou smrtí.

Jsou na webu osobní svědectví jak si Havel za cesty vlakem posílal „hlídající“ estébáky pro cigára či jídlo nebo co to bylo.

V mediích o tom ani slovo. Co si maj lidi myslet jinýho, než co novinář, to lhář a když někdo zabije novináře, tak to byl jeho kumpán v akci pod falešnou vlajkou.

Krk dám na to, že vraha toho novináře nikdy nechytěj. (A pamatujete si, jak rychle chytli „lesního vraha“ – to chtěli. Mrázkova vraha nechytli nikdy – nechtěli) ……….