Vážení přátelé a příznivci hnutí CESTA, naši spoluobčané,

srdečně Vás všechny zdravíme a prosíme Vás, věnujte svou pozornost tomuto sdělení.

Přátelé, situace kolem koronaviru, jeho rychlého šíření a existence nových, mnohem nakažlivějších variant viru a zároveň nedostatek účinných léků na území celé ČR, které by byly pacientovi s příznaky podány včas, nás přiměly k rychlé akci. Vytvořili jsme dopis, který, každý sám za sebe, posíláme na všechny členy Výboru pro zdravotnictví Parlamentu ČR, na ministra zdravotnictví Jana Blatného a na pana premiéra Andreje Babiše. Žádáme v něm o urychlené zajištění léku s účinnou látkou ivermektin do ČR a distribuci do nemocnic i ordinací praktických lékařů. Současně žádáme o zajištění tzv. covidového balíčku a jeho distribuci do všech lékáren, aby měli lidé možnost začít se okamžitě léčit doma. Více viz přiložený dopis.

Pokud Vám to dává smysl a je-li to i Vaše vůle, prosíme, pište poslancům zdravotního výboru, sdílejte, přeposílejte mezi své známé, ať je nás co nejvíce. Dopis předkládáme pro inspiraci a doporučujeme, aby si ho každý upravil dle svého vlastního uvážení, cítění a vnímání. Máme tu zkušenost, že dopisy jak přes kopírák poslanci příliš neotevírají.
Vzor dopisu, zdroje, ze kterých jsme čerpali a všechny e-mailové adresy najdete ZDE.

Děkujeme za spolu-práci a za spolu-tvoření takové verze budoucnosti, ve které chceme žít svobodně, ve zdraví na těle i na duchu a v RAdosti!

V úctě, za Předsednictvo hnutí CESTA, Anita Beganyová