Mainstreamová média na celém světě jsou v rukou finančních mafií a blokovala a blokují informace o nepokojích na Islandu, ve Španělsku, USA, Irsku, Velké Británii, Austrálii, Belgii, Holandsku, Itálii, Portugalsku, Francii, Německu, Rakousku, dokonce i v Japonsku, Indii, na Tchaiwanu, v Hongkongu, Číně (výčet ještě není zdaleka úplný), které můžeme právem nazývat SVĚTOVOU REVOLUCÍ, a doufají, že se jim podaří zamlčet realitu o projevech nespokojenosti národů se současným stavem. Daří se jim to ještě pořád dost dobře, ale ne stoprocentně.

Společným jmenovatelem všech hnutí je propojení vrcholové politiky s byznysem, finanční politika bankovního sektoru a z nich vyplývající, pro běžné občany, tj. 99% populace, destruktivní důsledky- obrovská zadluženost států, rostoucí nezaměstnanost, atd. V dnešní době ale máme, zaplaťpánbůh, možnost vyhledat si informace i jinde, velice dobře sled událostí po celém světě monitoruje například nezávislá televizní síť RT, ucelený dokument o hnutí Occupy Wall Street, které odstartovalo celosvětovou řetězovou reakci protestů, například zde (bohužel pouze v AJ).

Především díky nezávislým médiím dnes snad již není tajemstvím, že po vzoru Occupy Wall Street lidé v téměř 1000 městech po celém světě říkají politikům „Máme toho dost!“, a to dokonce už i u nás! K nahlédnutí zde

Tohle jsou skutečné události, které, ať se nám to líbí nebo ne, nějakým způsobem ovlivní životy nás všech. Jak a do jaké míry, to se teprve ukáže. Nicméně, za sebe mohu říct, že jsem rád, že se věci konečně dávají do pohybu a doufám, že snaha všech lidí, kteří se nějakým způsobem snaží o nápravu současného systému, přinese ovoce v podobě pozitivnějšího, když už ne přímo pozitivního, světa.

 AKTUALIZACE 10.11.2011- FORMÁLNÍ POŽADAVKY HNUTÍ OWS K NAHLÉDNUTÍ ZDE

Petr Havlíček

www.pozitivnisvet.cz